11 i 12 września Jesienna edycja Targów Mieszkaniowych TabelaOfert.pl w Gdyni - NOTUS Finanse

603 804 805

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl które odbędą się 11 i 12 września w gdyńskiej hali Sportowo-Widowiskowej to nowa formuła, dodatkowe atrakcje (zwłaszcza Targowy Kredyt Mieszkaniowy). Będą to pierwsze Targi mieszkaniowe w sezonie jesiennym.

Targi tabelaofert.pl to narzędzie oszczędzające czas - w jednym miejscu odwiedzić można wyselekcjonowanych deweloperów, którzy przygotowali szereg rabatów i upustów. Ci którzy odwiedzą nasze targi uwalniają się od konieczności krążenia po mieście i okolicach w poszukiwaniu nowych inwestycji i biur sprzedaży. Jeśli odwiedzający zapragną chwili odpoczynku, zapraszamy do kawiarenki targowej, gdzie można przejrzeć bezpłatnie dostępne wydawnictwa m.in.: Katalog Mieszkaniowy.

Katalog ten otrzyma każdy odwiedzajacy targi – będzie on dystrybuowany w Centrum Informacji Targowej. Ponadto, aby ułatwić odwiedzającym znalezienie konkretnej, interesującej inwestycji czy mieszkania, po zgłoszeniu się do Centrum  i skonfigurowaniu parametrów, takich jak lokalizacja czy metraż, otrzymają oni listę deweloperów, którzy oferują żądane nieruchomości, zgodne z wytycznymi. Przygotowano też plany i listy wystawców, z których łatwo zorientować się w rozmieszczeniu poszczególnych stoisk interesujących deweloperów. Na targach pojawią się tacy deweloperzy jak: Eurostyl, Hossa, Semeko, Ekolan, Invest Komfort, Panorama. Nowością na targach będzie prezentacja inwestycji Altus, której inwestorem jest Invest Komfort. Natomiast w Salonie rezydencji i apartamentów będzie można zapoznać się z propozycjami mieszkań i apartamentów wakacyjnych. Swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy Myoni oraz Concept, które zadebiutują na targach w Gdyni.

Novum w ofercie jest specjalny Targowy Kredyt Mieszkaniowy. Jest to nowatorski projekt, który został specjalnie opracowany na potrzeby targów redNet Media. Kredyt oferowany jest na preferencyjnych warunkach (prowizja 0%, obniżona marża), dostępny wyłącznie na targach mieszkaniowych tabelaofert.pl - wpłynie on znacząco na koszt pozyskania finansowania nieruchomości.

Osoby zainteresowane przejrzeniem ofert mieszkaniowych z Trójmiasta i innych rejonów Polski zapraszamy na stoisko portalu nieruchomościowego tabelaofert.pl, gdzie podczas dwóch dni targowych, w miejscu wyposażonym w stanowiska komputerowe, można się zapoznać z największym polskim serwisem rynku nieruchomości oraz z pomocą doradców znaleźć wymarzone mieszkanie.

Nowa formuła targów sprawi, że nie będzie to jedynie mozolne bieganie pomiędzy stoiskami deweloperów. Wprowadzamy nie tylko lepszą organizację stoisk i obiegu informacji na targach -  innowacyjne rozwiązania w zakresie edukacji (bezpłatne warsztaty dla Zwiedzających „Jak mądrze kupić własne M, czyli 4 kąty, rozum piąty”, gdzie wykładowcami są niezależne firmy: np. kancelaria prawna Ad Solutio, Dom Kredytowy Notus, E-wyceniarka czy Home Broker), rozrywki dla dzieci czy lepsza komunikacja na hali sprawią, że targi będą miejscem odpowiednim dla całej rodziny.
Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju owocująca wprowadzonymi ulepszeniami z pewnością przełoży się na frekwencję i zainteresowanie kupujących.

Jak podkreśla Magdalena Serwatko, Prezes redNet Media – „nasze plany rozwoju zakładają stopniowe modyfikowanie oraz poszerzanie oferty targowej – już teraz nasze Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl zostały wzbogacone o szereg atrakcji dla Zwiedzającego. Nie zapominamy o naszych Wystawcach – dlatego od sezonu jesiennego robimy kolejny krok w zakresie edukacji – swoją ofertę kierujemy nie tylko, tak jak na wiosnę 2010r. do Zwiedzającego – teraz interesujące propozycje edukacyjne otrzymają również deweloperzy.”

Mecenasem targów została firma SEMEKO – jeden z potentatów trójmiejskiego rynku nieruchomości zaprezentuje inwestycję pod nazwą Aquasfera, w której skład wchodzą zarówno budynki mieszkalne jak i połączony z nimi park wodny z rozbudowanym centrum rekreacyjno-rozrywkowym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.targi.tabelaofert.pl gdzie można pobrać bezpłatny bilet uprawniający do wejścia na targi.

Godziny otwarcia targów: 10.00 - 17.00

Magdalena Jańczuk-Zdunek
Rzecznik Prasowy
redNet Media