11 i 12 września Malopolskie Targi Mieszkaniowe TabelaOfert.pl w Krakowie z artystycznym zacięciem - NOTUS Finanse

603 804 805

Już 11 i 12 września redNet Media inauguruje imprezą w hali Targi w Krakowie, przy ul. Centralnej 41A jesienny sezon targowy. Miłośnikom design’u polecamy Targi Aranżacji Wnętrz z interesującą ofertą wyposażenia domu i specjalnymi warsztatami prowadzonymi przez Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie.

Nowe udogodnienia na targach:

Miejsce, w którym Zwiedzający znajdzie odpowiedź na każde nurtujące go pytanie to Centrum Informacji Targowej. Tam też będzie można otrzymać Katalog Inwestycji Mieszkaniowych – bezpłatną publikację prezentującą oferty mieszkaniowe z terenu Krakowa i okolic (zdjęcia, opisy, rzuty mieszkań) jak i również artykuły koncentrujące się na dobrych praktykach w aranżowaniu przestrzeni przygotowanych przez Akademię Sztuk Pięknych .

Ponadto każdy uczestnik targów otrzyma Atlas Inwestycji Wakacyjnych oraz poręczną Mapę Nieruchomości. Ponadto, aby ułatwić Zwiedzającym znalezienie konkretnej, interesującej inwestycji czy mieszkania, po zgłoszeniu się do Centrum i skonfigurowaniu parametrów, takich jak lokalizacja czy metraż, otrzymają oni listę deweloperów, którzy oferują żądane nieruchomości, zgodne z wytycznymi. Organizatorzy przygotowali też plany i listy Wystawców, z których łatwo zorientować się w rozmieszczeniu poszczególnych stoisk interesujących deweloperów.
Nowa formuła targów sprawi, że nie będzie to jedynie mozolne bieganie pomiędzy stoiskami deweloperów. W jesiennej edycji wprowadzona zostaje nie tylko lepsza organizacja stoisk i obiegu informacji na targach -  rozrywki dla dzieci czy lepsza komunikacja na hali sprawią, że targi będą miejscem odpowiednim dla całej rodziny.

Dodatkowe atrakcje dla Zwiedzających

Targowy Kredyt Mieszkaniowy Jest to nowatorski projekt, który został specjalnie opracowany na potrzeby targów redNetMedia. Oferowany na preferencyjnych warunkach (prowizja 0%, obniżona marża), dostępny wyłącznie na targach mieszkaniowych tabelaofert.pl - wpłynie on znacząco na koszt pozyskania finansowania nieruchomości.

Bezpłatne warsztaty „Jak mądrze kupić własne M? czyli 4 kąty, rozum piąty.” pomogą rozwiązać wiele problemów wynikających z tak ważnej decyzji, jaką jest zakup mieszkania.
Warsztaty to praktyczna wiedza z zakresu m.in.:

 • jak wybrać dewelopera i inwestycję (rynek pierwotny czy wtórny),
 • jak podpisać korzystną umowę przedwstępną z deweloperem,
 • jak wybrać optymalny kredyt hipoteczny,

Nie zabraknie porad prawnych m.in. dotyczących meandrów podpisywania aktu notarialnego czy zakładania wspólnoty mieszkaniowej.
Prelegentami są niezależni eksperci: np.: kancelaria prawnicza Ad Solutio,
E-wyceniarka, Home Broker czy Dom Kredytowy Notus. Partnerem merytorycznym warsztatów został m.in. PZFD.
Dodatkowo w części targów poświęconych Aranżacji Wnętrz można uczestniczyć w warsztatach z zakresu projektowania i adaptacji mieszkań prowadzonych przez Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie.
Warsztaty odpowiedzą na pytania:

 • Jaka jest rola światła w kreowaniu wystroju wnętrza?
 • Jak wykorzystać małą przestrzeń?

Targi Aranżacji Wnętrz to również wyjątkowa okazja skorzystania z porad specjalistów (architektów wnętrz) jak również wyposażenia mieszkania.

Monopol Mieszkaniowy – odkryjmy w sobie żyłkę hazardzisty

Osobną ofertę targową stanowi zmodyfikowana na potrzeby targów gra „Monopol” która pozwoli przypomnieć sobie dzieciństwo i zachęcić do „hazardu”. Na targach mieszkaniowych w Krakowie klienci targów będą mieli sposobność uczestniczenia w niekonwencjonalnej adaptacji tej popularnej gry planszowej.
O ile celem tej pierwszej było zmonopolizowanie rynku przez gracza i wyeliminowanie przeciwników, o tyle celem Monopolu Mieszkaniowego jest zapewnienie emocjonującej rozrywki, uwieńczonej nagrodą. Dlaczego będzie ciekawie? W przypadku, gdy co najmniej jedna inwestycja znajdować się będzie w rękach danego gracza, ma on prawo inkasować opłatę za wynajem nieruchomości. Gracze będą również poddani próbie wiedzy, bowiem w przypadku przeskoczenia na pole oznaczone znakiem zapytania uczestnik będzie miał za zadanie odpowiedzieć na pytanie związane z rynkiem nieruchomości. Poprawna odpowiedź nagrodzona będzie niespodzianką ufundowaną przez Partnerów projektu – firmę Salwator, Lukas Bank czy firmę  NOVO MAAR  realizującą inwestycję Osiedla Europejskiego.
Główną nagrodę dla uczestnika, który zmonopolizuje rynek stanowić będzie wysokiej klasy sprzęt RTV jak również szereg nagród stanowiących elementy wyposażenia . Wszyscy chętni mogą zgłosić swoje uczestnictwo w grze do Centrum Informacji Targowej.

Promocje deweloperów:

 • Tętnowski Development - Sprzęt AGD do kuchni (płyta ceramiczna, piekarnik, lodówka, zmywarka) czeka gratis dla Klientów, którzy do dnia 15 października kupią lokal w inwestycji Lea Residence.
 • Atal SA - Bon na 10.000 PLN brutto do wykorzystania na w Excellent i MS Meble Małyjurek dla inwestycji Bronowice Residence i Bronowice Kraków Apartamenty II oraz częściowe wykończenie wybranych mieszkań w inwestycji Bronowice Kraków Apartamenty.
 • A1 Nieruchomości – oferuje rabaty i gratisy na wybrane nieruchomości. Rabat 30% na usługi doradcze Bezpieczne.info. Oferta specjalna na wykończenie nowego mieszkania a w niej m.in.: 50% upustu na projekt, 12% upustu na usługi wykończeniowe. Bony na zakupy do Leroy Merlin za zakup mieszkania w inwestycji Wyspiański Park. Ponadto firma oferuje bezpłatne ubezpieczenie nieruchomości przez 12 miesięcy (do każdego kredytu hipotecznego).
 • Titan Lux – firma ufundowała kupon rabatowy w wysokości 20 000 PLN na zakup mieszkania w Willi Białoprądnickiej.
 • Inter-Bud Developer - "Mieszkaniowy zawrót głowy" -  rabaty od 7-10% na wybranie mieszkania. Promocja ważna do 15 listopada 2010.
 • Getin Noble Bank - Kredyt "EUR/PLN" z opłatą początkową 0,95%. Kredyt przez 2 pierwsze lata jest kredytem w EURO, a po dwóch latach następuje przewalutowanie na PLN po średnim kursie NBP.
 • Przedsiębiorstwo Budowlane START – oferuje 3% na mieszkania z budynku przy ul. Pszennej 5 (za wyjątkiem piętra V) – promocja czasowa do 30.09.2010 r. i 6% na mieszkania z budynku przy ul. Lipińskiego 5A (za wyjątkiem piętra IX) – promocja czasowa do 30.09.2010 r.

Debiuty targowe:

 1. "WAKO" – zaprezentuje nową inwestycję Słoneczny Zakątek przy ul. Rostworowskiego.
 2. Projekt Lajkonika -  inwestor zaprezentuje Wille pod Sikornikiem
 3. Przedsiębiorstwo Budowlane START – zaprasza do Apartamentów Pasternik
 4. ABM investements Sp. z o.o. Sp. Kom – rozpoczęła sprzedaż Osiedla pod Dębami
 5. Atal S.A. – zaprezentuje inwestycję BRONOWICE APARTAMENTY II
 6. GEO Grupa – pojawi się na targach z inwestycją BIAŁA POLANA przy ulicy Pękowickiej
 7. Budimex nieruchomości – zaprezentuje debiutujące OSIEDLE MYŚLIWSKA

Osoby zainteresowane przejrzeniem ofert mieszkaniowych z Krakowa i innych rejonów Polski zapraszamy na stoisko portalu nieruchomościowego tabelaofert.pl, gdzie podczas dwóch dni targowych, w miejscu wyposażonym w stanowiska komputerowe, można się zapoznać z największym polskim serwisem rynku nieruchomości oraz z pomocą doradców znaleźć wymarzone mieszkanie.
Każde zapytanie skierowane w tym temacie do dewelopera nagradzane będzie dodatkowym zielonym upominkiem w postaci sadzonki iglaka.

Jak podkreśla Magdalena Serwatko, Prezes redNet Media Sp. z o.o. –
„Jesienne Targi tabelaofert.pl to nowe interesujące debiuty inwestycyjne, a także oferty, które ze względów cenowych oraz rozwiązań architektonicznych są bardziej dopasowane do oczekiwań nabywców. Dlatego warto negocjować z deweloperami, jak i sięgnąć po praktyczną i bezpłatną wiedzę, jak mądrze i bezproblemowo nabyć wymarzone M – zapraszamy na warsztaty 4 kąty, rozum piąty.”

Partnerem Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl jest Przedsiębiorstwo Budowlane START dodatkowo przydając renomy tej imprezie. Patronem Honorowym przedsięwzięcia zostały Polski Związek Firm Deweloperskich, Prezydent Miasta Krakowa i Akademia Sztuk Pięknych.

Targi będą się odbywały także równolegle w Internecie, aby jednak skorzystać z wymienianych powyżej atrakcji – zapraszamy po darmowy bilet na stronę www.targi.tabelaofert.pl
Impreza rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 17.

Magdalena Jańczuk-Zdunek
Rzecznik Prasowy
redNet Media