11 i 12 września Wielkopolskie Targi Mieszkaniowe TabelaOfert.pl w Hali Arena - NOTUS Finanse

603 804 805

Już 11 i 12 września redNet Media inauguruje imprezą w hali Arena jesienny sezon targowy. Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl to nie tylko kompletna oferta nowych inwestycji deweloperskich i mieszkań, a także możliwość wygrania samochodu czy uzyskania specjalnego kredytowania mieszkania w ramach Targowego Kredytu Mieszkaniowego! Miłośnikom design’u polecamy Targi Aranżacji Wnętrz z interesującą ofertą wyposażenia domu. 

Przyjdź na Targi i odjedź własnymi 4 kółkami!

Wrześniowe targi mieszkaniowe tabelaofert.pl to narzędzie oszczędzające czas - w jednym miejscu odwiedzić można wyselekcjonowanych deweloperów, którzy przygotowali szereg rabatów i upustów.

Nowe udogodnienia na targach:


Miejsce, w którym Zwiedzający znajdzie odpowiedź na każde nurtujące go pytanie to Centrum Informacji Targowej. Tam też będzie można otrzymać Katalog Inwestycji Mieszkaniowych – bezpłatną publikację prezentującą oferty mieszkaniowe z terenu Poznania i okolic (zdjęcia, opisy, rzuty mieszkań). Zawarte w Katalogu inwestycje poszczególnych deweloperów są dokładnie zaprezentowane, ujęte w czytelne i przejrzyste ramy graficzne, poprzedzone praktycznym opisem danej dzielnicy. Wszelkie obawy związane z zakupem własnego M rozwieją porady zawarte w pierwszej części katalogu.
Novum w ofercie jest specjalny Targowy Kredyt Mieszkaniowy. Jest to nowatorski projekt, który został specjalnie opracowany na potrzeby targów redNet Media. Kredyt oferowany jest na preferencyjnych warunkach (prowizja 0%, obniżona marża), dostępny wyłącznie na targach mieszkaniowych tabelaofert.pl - wpłynie on znacząco na koszt pozyskania finansowania nieruchomości.
Ponadto każdy uczestnik targów otrzyma Atlas Inwestycji Wakacyjnych oraz poręczną Mapę Nieruchomości. Ponadto, aby ułatwić Zwiedzającym znalezienie konkretnej, interesującej inwestycji czy mieszkania, po zgłoszeniu się do Centrum
i skonfigurowaniu parametrów, takich jak lokalizacja czy metraż, otrzymają oni listę deweloperów, którzy oferują żądane nieruchomości, zgodne z wytycznymi. Organizatorzy przygotowali też plany i listy Wystawców, z których łatwo zorientować się w rozmieszczeniu poszczególnych stoisk interesujących deweloperów.
Nowa formuła targów sprawi, że nie będzie to jedynie mozolne bieganie pomiędzy stoiskami deweloperów. W jesiennej edycji wprowadzona zostaje nie tylko lepsza organizacja stoisk
i obiegu informacji na targach -  rozrywki dla dzieci czy lepsza komunikacja na hali sprawią, że targi będą miejscem odpowiednim dla całej rodziny.

Debiuty targowe:

 1. Qubika Development – inauguruje na targach inwestycje o nazwie Różane Wzgórze- osiedle rezydencji miejskich położonych w rezerwacie Morasko.
 2. GGW Development  - proponuje Zwiedzającym nową inwestycję: Ratajski Zakątek położony na Ratajach, dzielnicy Poznania położonej na prawym brzegu rzeki Warty, przy zbiegu trzech ulic Inflanckiej, Milczańskiej i Bobrzańskiej. Na osiedle składać będą się dwa czterokondygnacyjne budynki mieszkalne.
 3. Twoje M – prezentuje Osiedle  Wiśniowe. Klienci, którzy podpiszą umowę przedwstępną w  okresie 3 miesięcy od imprezy targowej otrzymają dodatkowo 10% upustu od kwoty brutto na zakup mieszkania.

Promocje deweloperów:

 • Pryzma Developer - oferuje możliwość wygrania samochodu. 11 września, o godzinie 12 na stoisku numer 68 deweloper zorganizuje losowanie nagród w ramach loterii osiedla Podolany. Klienci, którzy kupili mieszkanie na tym osiedlu mogą wygrać jeden z dziesięciu telewizorów lub samochód. Główną nagrodą stanowić będzie Audi s6 Avant. Goście zostaną przywitani lampką szampana i smaczną przekąską. Całość przedsięwzięcia poprowadzi Pan Wojciech Załustowicz – znany konferansjer. Deweloper przewiduje także rozpoczęcie sprzedaży kolejnego osiedla, które również zostanie uwieńczone losowaniem samochodu – Mercedesa ml 230 cdi.
 • Nickel Development - oferuje 5% rabat wszystkim osobom, które zdecydują się na zakup, mieszkania w Dąbrówce na osiedlu Zamkowa/ Osiedle Księżnej Dąbrówki
 • BRE Locum -  w ramach promocji targowej proponuje rabaty w wysokości 200 zł/m2 na wybrane mieszkania w nowej inwestycji, pod warunkiem zawarcia umowy przedwstępnej w ciągu 2 tygodni od Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl.
 • Vastbouw – przedstawia promocję na dom nr 8 w wysokości 10.000zł niższej od ceny wyjściowej, jeżeli klient zdecyduje się podpisać umowę do końca września 2010 roku.
 • Citypark – oferuje działki budowlane w Jankowicach - dla pierwszego kupca działki na nowym osiedlu domków jednorodzinnych „Przy Parku”, w gminie Tarnowo Podgórne działka w cenie 149zł/m2. Pozostałe działki w równie atrakcyjnych cenach! 
 • Asma Pro -  proponuje 4 wybrane mieszkania w specjalnej cenie: 20.000 zł niższej od ceny wyjściowej. Ponadto oferowany jest rabat w wysokości 5% od ceny wyjściowej dla tych osób, które w okresie targów podpiszą umowę rezerwacyjną, która w terminie od 13 do 17 września 2010 roku zostanie potwierdzona zawarciem umowy przedwstępnej. 
 • Skaland - firma proponuje dwa ostatnie mieszkania o powierzchni 57 m2 – 3 pokoje, w cenie 220 tys. brutto, zaś domy w zabudowie szeregowej 98m2 w cenie 399 tys. brutto wraz z działką. 
 • Symbioza – firma proponuje kupony rabatowe, dzięki którym przy zakupie domu na Osiedlu Błękitny Staw uzyskają upust cenowy.
 • Linea - promuje inwestycję Patio przy ul. Cisowej w specjalnych cenach: mieszkanie 72,98 m2 taniej o 10.000 zł od ceny podstawowej, natomiast mieszkanie 89,56 m2 taniej o 15.000 zł, dla klientów, którzy podpiszą deklarację w dniach 11-12 września 2010 r.
 • Pajo – firma przygotowała specjalne ceny od 3500 zł brutto za m2 na mieszkania dwupoziomowe w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na Plewiskach przy ulicy Koperkowej/Szałwiowej, jak również na mieszkania przy ul. Fabianowskiej/Tęczowej.

Dodatkowe atrakcje dla Zwiedzających

Bezpłatne warsztaty „Jak mądrze kupić własne M? czyli 4 kąty, rozum piąty.” pomogą rozwiązać wiele problemów wynikających z tak ważnej decyzji, jaką jest zakup mieszkania.
Warsztaty to praktyczna wiedza z zakresu m.in.:

 • jak wybrać dewelopera i inwestycję (rynek pierwotny czy wtórny),
 • jak podpisać korzystną umowę przedwstępną z deweloperem,
 • jak wybrać optymalny kredyt hipoteczny,

Nie zabraknie porad prawnych m.in. dotyczących meandrów podpisywania aktu notarialnego czy zakładania wspólnoty mieszkaniowej.
Prelegentami są niezależni eksperci: kancelaria prawnicza Ad Solutio,
E-wyceniarka, Home Broker czy Dom Kredytowy Notus. Partnerem merytorycznym warsztatów został m.in. PZFD.

Monopol Mieszkaniowy – odkryjmy w sobie żyłkę hazardzisty

Osobną ofertę targową stanowi zmodyfikowana na potrzeby targów gra „Monopol” która pozwoli przypomnieć sobie dzieciństwo i zachęcić do „hazardu”. Na targach mieszkaniowych w Poznaniu klienci targów będą mieli sposobność uczestniczenia w niekonwencjonalnej adaptacji tej popularnej gry planszowej.

O ile celem tej pierwszej było zmonopolizowanie rynku przez gracza i wyeliminowanie przeciwników, o tyle celem Monopolu Mieszkaniowego jest zapewnienie emocjonującej rozrywki, uwieńczonej nagrodą. Jak będziemy się bawić? Każdy z graczy otrzyma ustaloną pulę pieniędzy, za które będzie mieć sposobność kupna mieszkania w inwestycji dewelopera – potentata lokalnego rynku.
W przypadku, gdy co najmniej jedna inwestycja znajdować się będzie w rękach danego gracza, ma on prawo inkasować opłatę za wynajem nieruchomości. Gracze będą również poddani próbie wiedzy, bowiem w przypadku przeskoczenia na pole oznaczone znakiem zapytania uczestnik będzie miał za zadanie odpowiedzieć na pytanie związane z rynkiem nieruchomości. Poprawna odpowiedź nagrodzona będzie niespodzianką ufundowaną przez Partnerów projektu. Wszyscy chętni mogą zgłosić swoje uczestnictwo w grze do Centrum Informacji Targowej.
Partnerami Monopolu Mieszkaniowego zostały znane i cenione na poznańskim rynku firmy deweloperskie:

 • GGW Development, który na targach będzie promować inwestycję Słoneczny Zakątek na Piątkowe oraz Ratajski Zakątek w dzielnicy Rataje. Zapraszamy na stoisko numer 38.
 • PBG Dom, promującą inwestycje Quadro House na poznańskim Grunwaldzie oraz Osiedle Złotowska. Zapraszamy na stoisko numer 1.

Ponadto osoby zainteresowane przejrzeniem ofert mieszkaniowych z Poznania i innych rejonów Polski zapraszamy na stoisko portalu nieruchomościowego tabelaofert.pl, gdzie podczas dwóch dni targowych, w miejscu wyposażonym w stanowiska komputerowe, można będzie się zapoznać z największym polskim serwisem rynku nieruchomości oraz za pomocą doradców znaleźć wymarzone mieszkanie. Każde zapytanie skierowane w tym temacie do dewelopera nagradzane będzie dodatkowym zielonym upominkiem w postaci sadzonki iglaka.

Jak podkreśla Magdalena Serwatko, Prezes redNet Media Sp. z o.o. –
„Jesienne Targi tabelaofert.pl to nowe interesujące debiuty inwestycyjne, a także oferty, które ze względów cenowych oraz rozwiązań architektonicznych są bardziej dopasowane do oczekiwań nabywców. Dlatego warto negocjować z deweloperami, jak i sięgnąć po praktyczną i bezpłatną wiedzę, jak mądrze i bezproblemowo nabyć wymarzone M – zapraszamy na warsztaty 4 kąty, rozum piąty.”

Nad wydarzeniem, jakim są Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl objęły mecenatem uznane firmy deweloperskie i finansowe, dodatkowo przydając renomy tej imprezie. Sponsorem Głównym została firma Family House (stoisko numer 19), Sponsorem Salonu VIP firma Dom-Eko (stoisko numer 8), natomiast Partnerem Targów: Ronson Development (stoisko numer 10). Na Targi zapraszają również: UWI Inwestycje, Ataner oraz Przedsiębiorstwo Grzegorczyk.

Targi będą się odbywały także równolegle w Internecie, aby jednak skorzystać z wymienianych powyżej atrakcji – zapraszamy po darmowy bilet na stronę www.targi.tabelaofert.pl. Targi odbywać się będą 11 i 12 września 2010 roku (sobota i niedziela) w godzinach od 10 do 17.

Magdalena Jańczuk-Zdunek
Rzecznik Prasowy
redNet Media