14-15 maja NOTUS na targach mieszkaniowych w Warszawie i Poznaniu - NOTUS Finanse

603 804 805

Już w najbliższy weekend, czyli 14 i 15 w Warszawie (Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska ul. Marsa 56c) i w Poznaniu (Hala Arena) będą odbywały się Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl, na których obecny będzie również Dom Kredytowy Notus. Wszystkie odwiedzające targi osoby będą mogły poznać oferty lokalnych deweloperów, a także od razu znaleźć odpowiednią ofertę sfinansowania wybranej nieruchomości kredytem.

Na targach będą obecni doradcy finansowi Domu Kredytowego Notus, którzy pomogą w znalezieniu odpowiedniego kredytu hipotecznego.

Każda osoba, która zdecyduje się na rozmowę i analizę sytuacji finansowej pod kątem kredytu hipotecznego, na podstawie analizy przygotowanej przez doradcę będzie mogła poznać swoją zdolność kredytową oraz najkorzystniejsze propozycje spośród ofert 28 banków. Każda osoba, która odwiedzi stoisko Domu Kredytowego (Warszawa – stoisko nr 49, Poznań – stoisko nr 7), po zarejestrowaniu się u hostessy, będzie miała szansę na prezent w postaci rocznego ubezpieczenia wartości nieruchomości do 760 PLN.

Dodatkowo Dom Kredytowy NOTUS przygotował promocyjną ofertę „Wnętrze z Notusem”, która obejmuje doposażenie lub wyposażenie nieruchomości w stanie deweloperskim.

Dla osób, które rozważają zaciągniecie kredytu pod zastaw hipoteki, przygotowaliśmy warsztaty pt. Wybieramy kredyt mieszkaniowy. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze. Jak wziąć dobry kredyt. Prelekcja naszych eksportów odbędzie się podczas dwóch dni targów, o godzinie 13.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

AGENDA TARGÓW

Sobota / Niedziela


10.00-17.00     Targi otwarte dla Zwiedzających
10.30-16.15     Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”