25 imprez targowych w 7 miastach - NOTUS Finanse

603 804 805

Spółka redNet Media największy w Polsce organizator Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl przygotowuje w 2011 roku 25 imprez w 7 miastach: Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Jak zawsze zaprezentowane zostaną na nich wszystkie dostępne na rynku oferty deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych i banków, nie zabraknie też debiutów, super promocji, specjalnych akcji i atrakcji dla zwiedzających.

  • W nadchodzącym roku oprócz Targów Mieszkaniowych, tradycyjnie już zorganizujemy Targi Aranżacji Wnętrz i – po raz drugi w historii – Targi Nieruchomości i Kredytów Mieszkaniowych w Poznaniu – mówi Magdalena Serwatko, prezes zarządu redNet Media. –  Zupełnym novum będą dwie imprezy przygotowywane w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. W maju odbędzie się pierwszy Rodzinny Piknik Mieszkaniowy, natomiast jesienią osiemnastej edycji Mazowieckich Targów Mieszkaniowych tabelaofert.pl. towarzyszyć będzie pierwsze Święto Nieruchomości.

redNet Media wzorem lat poprzednich przygotowuje wspólnie z wystawcami akcje specjalne i atrakcje targowe. Na rok 2011 opracowanych zostało kilka programów wspierających zakup mieszkania.

  • Nasze 10-letnie doświadczenie sprawia, że wiemy czego potrzebują, czego oczekują od targów mieszkaniowych osoby poszukujące własnego M – mówi prezes Serwatko. – Samo zaprezentowanie ofert to już zdecydowanie za mało. Dlatego też my nie podchodzimy do targów czysto logistycznie. Nie wynajmujemy  tylko powierzchni, na której deweloperzy czy banki budują stoiska i pokazują swoje oferty, ale dbamy o odpowiednią oprawę targów i o zwiedzającego. Posiadana przez nas wiedza i współpraca z wieloma podmiotami w branży nieruchomości pozwala nam zaoferować coś czego nie może zaproponować konkurencja – programy edukacyjne, sprzedażowe i lojalnościowy.

Jednym z działań edukacyjnych, prowadzonych przez nas z powodzeniem od trzech lat, są bezpłatne warsztaty dla zwiedzających „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi  poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. W miastach w których organizowane będą Targi Aranżacji Wnętrz planowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo i być w zgodzie z trendami.

W 2011 roku nową formułę będzie też miało Centrum Informacji Mieszkaniowej tabelaofert.pl –  organizowane przez ogólnopolski serwis nieruchomości Tabelaofert.pl, gdzie w jednym miejscu będzie można znaleźć setki ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.  – Tu zwiedzający, precyzując swoje potrzeby mieszkaniowe, będą mogli otrzymać konkretne informacje na temat poszukiwanych przez nich na targach produktów  – mówi prezes Serwatko. – Ponadto w Centrum  Informacji Mieszkaniowej tabelaofert.pl będzie czekała na odwiedzających targi Mapa Inwestycji Mieszkaniowych i specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons.

Na wszystkich imprezach targowych organizowanych przez redNet Media nie zabraknie  też miejsca zabaw dla dzieci. W Targowym Przedszkolu, rodzice będą mogli pozostawić swe pociechy pod okiem wykwalifikowanych pracowników i spokojnie przechadzać się po stoiskach czy napić kawy w Kawiarence Targowej.

Kalendarz targów 2011

5-6 marca

Hala Atlas Arena

Łódź

5-6 marca

Hala Arena

Poznań

12-13 marca

Hala Ergo Arena

Gdańsk

12-13 marca

Hala Targi w Krakowie

Kraków

26-27 marca

Nowa Hala na Wzgórzu

Gdynia

9-10 kwietnia

Pałac Kultury i Nauki

Warszawa

7-8 maja

Hala Atlas Arena

Łódź

14-15 maja

Centrum MT POLSKA

Warszawa

14-15 maja

Hala Arena

Poznań

21-22 maja

Hala Orbita

Wrocław

3-4 września

Centrum MT POLSKA

Warszawa

10-11 września

Hala Atlas Arena

Łódź

10-11 września

Hala Arena

Poznań

10-11 września

Nowa Hala na Wzgórzu

Gdynia

24-25 września

Hala Targi w Krakowie

Kraków

1-2 października

Pałac Kultury i Nauki

Warszawa

22-23 października

Hala Ergo Arena

Gdańsk

22-23 października

Hala Stulecia

Wrocław

 

Po więcej informacji i bezpłatny e-bilet na każdą z edycji Targów Mieszkaniowych tabela ofert.pl zapraszamy na stronę internetową www.targi.tabelaofert.pl.