31 marca - 1 kwietnia Dom Kredytowy Notus na targach mieszkaniowych w Krakowie i Warszawie - NOTUS Finanse

603 804 805

W dniach 31 marca – 1 kwietnia Dom Kredytowy Notus będzie gościł na targach mieszkaniowych organizowanych RedNet Dom Mieszkanie Wnętrze odbywających się w Krakowie i Warszawie. Wszyscy klienci odwiedzający stoisko firmy będą mieli okazję skorzystać z fachowej porady w zakresie wyboru kredytu mieszkaniowego.

Firma przygotowała także specjalne promocje i oferty dla osób odwiedzających punkt doradczy.

Data i miejsce: 31 marca - 1 kwietnia:

  • KRAKÓW, Hala Targi w Krakowie, Stoisko numer 186
  • WARSZAWA, Pałac Kultury i Nauki Stoisko numer 64

Osoby odwiedzające centrum doradcze na targach będą miały okazję porozmawiać z doradcą na temat ofert kredytów hipotecznych. Pracownicy firmy pomogą zorientować się w możliwościach finansowania kredytem hipotecznym danych inwestycji. Oprócz tego firma przygotowała dla gości kilka ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest Targowy Kredyt Mieszkaniowy, który obejmuje ubezpieczenie nieruchomości klienta DK NOTUS gratis przez okres 1 roku, kompleksową obsługę klienta od analizy potrzeb aż po podpisanie umowy, obsługę posprzedażową. Na targach będzie można skorzystać z oferty doposażenia i wykończenia zakupionej nieruchomości - “Wnętrze z Notusem“.

Osoby, które podczas targów zdecydują się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego za pośrednictwem DK Notus, po zarejestrowaniu się u hostessy przy stoisku otrzymają przygotowany specjalnie na targi prezent w postaci kuponu na roczne ubezpieczenie kupowanego domu lub mieszkania.

W celu przybliżenia specyfiki kredytu hipotecznego i przygotowania klientów do jego zaciągnięcia każda zainteresowana osoba będzie miała okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach kredytowych, prowadzonych przez ekspertów Domu Kredytowego Notus.