7-8 maja NOTUS na targach mieszkaniowych w Łodzi - NOTUS Finanse

603 804 805

W najbliższy weekend, czyli 7-8 maja br. w Atlas Arenie w  Łodzi będą odbywały się Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl i Targi Aranżacji Wnętrz, na których obecny będzie również Dom Kredytowy Notus. Wszystkie odwiedzające targi osoby będą mogły poznać ofertę deweloperów z regionu łódzkiego, a także od razu znaleźć odpowiednią ofertę sfinansowania wybranej nieruchomości kredytem. Na targach będą obecni doradcy finansowi Domu Kredytowego Notus, którzy pomogą w znalezieniu odpowiedniego kredytu hipotecznego.

Każda osoba, która zdecyduje się na rozmowę i analizę sytuacji finansowej pod kątem kredytu hipotecznego, na podstawie analizy przygotowanej przez doradcę będzie miała poznać swoją zdolność kredytową oraz najkorzystniejsze propozycje spośród ofert 28 banków. Każda osoba, która odwiedzi stoisko Domu Kredytowego, po zarejestrowaniu się u hostessy, będzie miała szansę na prezent w postaci rocznego ubezpieczenia wartości nieruchomości do 760 PLN.

Dodatkowo Dom Kredytowy NOTUS przygotował promocyjną ofertę „Wnętrze z Notusem”, która obejmuje doposażenie lub wyposażenie nieruchomości w stanie deweloperskim.

Natomiast dla osób, które dopiero rozważają zaciągniecie kredytu pod zastaw hipoteki przygotowaliśmy spotkanie informacyjne pt. Wybieramy kredyt mieszkaniowy. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze. Jak wziąć dobry kredyt. Prelekcja naszych eksportów odbędzie się podczas dwóch dni targów, o godzinie 13.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

AGENDA TARGÓW

Sobota / Niedziela

10.00-17.00     Targi otwarte dla Zwiedzających
10.30-16.15     Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”