CASH – twoje finanse osobiste na www.dknotus.pl! - NOTUS Finanse

603 804 805

Drodzy Czytelnicy, szanowni Partnerzy! Z radością informujemy, że uruchomiliśmy na naszej stronie nowy serwis pod nazwą CASH – twoje finanse osobiste, dostępny pod adresem www.dknotus.pl/cash. Głównymi zagadnieniami serwisu są FINANSE w szeroko pojętym znaczeniu oraz oczywiście – NIERUCHOMOŚCI. W tej sekcji mamy  zaszczyt gościć ekspertów z partnerskich firm oferujących najlepsze nieruchomości w Polsce, również inne firmy z branż pokrewnych którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Głównymi zagadnieniami serwisu są FINANSE w szeroko pojętym znaczeniu oraz oczywiście – NIERUCHOMOŚCI. W tej sekcji mamy  zaszczyt gościć ekspertów z partnerskich firm oferujących najlepsze nieruchomości w Polsce, również inne firmy z branż pokrewnych którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. 

O finansach słyszymy codziennie – analizy ekonomistów bombardują nas cyframi, wyliczeniami, które w niewielkim stopniu dotyczą naszych domowych budżetów. Media zaś informują nas o kolejnych trudnościach w uzyskaniu kredytu potrzebnego do sfinansowania naszej wymarzonej nieruchomości. Ciężko też uzyskać dokładnych instrukcji, jak pozyskać środki na zakup czy budowę mieszkania, czy też w jaki sposób rozpocząć proces szukania a potem kupna nieruchomości u dobrego dewelopera.

Nasz serwis ma za zadanie pomóc Wam dokonać dobrego wyboru w Waszych finansowych decyzjach, od momentu podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości aż po codzienne wybory finansowe w newralgicznej sytuacji zarządzania finansami osobistymi, kiedy co miesiąc trzeba spłacić ratę kredytu hipotecznego.

Serdecznie zatem zapraszamy do lektury.
Wasza redakcja.

kontakt: cash@dknotus.pl