Dni otwarte na osiedlach Espresso na Woli oraz Naturalis w Łomiankach - NOTUS Finanse

603 804 805

Na najbliższy weekend 24-25 listopada Ronson przygotował możliwość obejrzenia z bliska swoich dwóch inwestycji: Espresso na warszawskiej Woli (sobota i niedziela w godz. 10-16) oraz Naturalis w Łomiankach (sobota w godz. 10-16). Na miejscu odwiedzający będą mogli zapoznać się ze szczegółami oferty Ronson oraz programu dopłat mieszkaniowych „Każdy na swoim”.

Program jest alternatywą dla wygasającego wsparcia rządowego „Rodzina na swoim”, jednak istotną różnicą jest fakt, że nie ma on żadnych ograniczeń dotyczących wieku kupującego, liczby dzieci, stanu cywilnego, powierzchni czy ceny mieszkania.

Dzięki programowi kupując mieszkanie na kredyt przez rok klient nie płaci odsetek od kredytu oraz czynszu a dodatkowo dostaje pieniądze, które może przeznaczyć np. na wykończenie lokalu.

W przypadku najpopularniejszych mieszkań – jedno - i dwupokojowych – objętych programem, dofinansowanie będzie kształtować się na poziomie od 1,5 do 2,5 tys. zł miesięcznie. W przypadku większych mieszkań, o powierzchni przekraczającej 100 metrów kwadratowych, dofinansowanie może sięgnąć nawet 6,5 tys. zł miesięcznie.

Espresso:


Espresso jest zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza na Woli w pobliżu parków Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centrów handlowych i rozrywkowych Fort Wola i Wola Park. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców osiedla oddane zostaną siłownia, bistro, bezprzewodowa sieć internetowa oraz klub malucha. Obecnie w ofercie są dwa pierwsze budynki z 202 lokalami, a ich oddanie do użytku planowane jest na I kwartał 2014 r.

Naturalis:


Osiedle Naturalis, położone na terenie Łomianek Dolnych pomiędzy ul. Wiślaną i Fabryczną. Bliskość terenów rekreacyjnych pozwala na długi spacer, piknik czy wyprawę rowerową. Do uprawiania sportu zachęcają renomowane ośrodki sportowe oraz pobliska stadnina koni. W pobliżu Łomianek znajduje się również Puszcza Kampinoska. W sprzedaży są mieszkania z już zakończonego pierwszego etapu oraz z dwóch kolejnych, których oddanie do użytku planowane jest odpowiednio na marzec 2013 r. i październik 2013 r.

Espresso - Ronson Development Naturalis - Ronson Development