Dni otwarte na osiedlach Verdis na Woli oraz Sakura na Mokotowie - NOTUS Finanse

603 804 805

W sobotę 10 listopada 2012 r. w godzinach 10-16 odwiedzając inwestycje Ronson: Verdis na Woli oraz Sakura na Mokotowie będą mieli Państwo okazję zapoznać się ze szczegółami programu dopłat mieszkaniowych „Każdy na swoim”. Program jest alternatywą dla wygasającego wsparcia rządowego „Rodzina na swoim”,

jednak istotną różnicą jest fakt, że nie ma on żadnych ograniczeń dotyczących wieku kupującego, liczby dzieci, stanu cywilnego, powierzchni czy ceny mieszkania.

Program obejmuje trzy główne elementy:

  • Ronson przez rok będzie spłacał za klienta odsetki od kredytu hipotecznego, a także pokryje koszty związane z uruchomieniem i obsługą kredytu (prowizja bankowa, wycena mieszkania itp.),
  • klient dostanie przedpłaconą kartę debetową na dowolne wydatki o wartości do 7 000 zł,
  • Ronson przez rok od odbioru lokalu będzie opłacał za klienta czynsz.

W przypadku najpopularniejszych mieszkań – jedno i dwupokojowych – objętych programem, dofinansowanie będzie kształtować się na poziomie od 1,5 do 2,5 tys. zł miesięcznie. W przypadku większych mieszkań, o powierzchni przekraczającej 100 metrów kwadratowych, dofinansowanie może sięgnąć nawet 6,5 tys. zł miesięcznie.

Sakura:

Wewnątrz osiedla zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej na Mokotowie mieści się ogród w stylu japońskim o powierzchni 2300 m2. Dużą zaletą projektu jest również bliskość terenów zielonych jak tor wyścigów konnych czy Pola Mokotowskie. W ofercie są jeszcze mieszkania z już oddanego do użytku I etapu inwestycji oraz z II etapu, którego zakończenie planowane jest na maj 2013 r.

Verdis:

Verdis mieści się w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy, jaką niewątpliwie jest Wola. W pobliżu znajdują się m. in. Parki Szymańskiego, Sowińskiego i Moczydło, planowana w pobliżu, przy ulicy Górczewskiej, stacja drugiej linii metra zapewni mieszkańcom doskonałą komunikację z centrum. W sprzedaży są mieszkania z I etapu, który zostanie oddany do użytku na przełomie listopada i grudnia oraz II etapu, którego zakończenie planowane jest na październik 2013 r. (I budynek) oraz marzec 2014 r. (II budynek).

 Ronson Development Ronson Development