Dom Kredytowy Notus partnerem WSPONu - NOTUS Finanse

603 804 805

Dom Kredytowy Notus S.A. został oficjalnym partnerem instytucjonalnym Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON). Głównym elementem zawartej umowy jest wzajemna współpraca merytoryczna. 

  • Możliwość współpracy z największą organizacją zrzeszającą pośredników nieruchomości ma dla naszej firmy ogromne znaczenie. Cieszymy się, że WSPON zaprosił nas do udział w tak ważnym obszarze swojej działalności statutowej, jakim jest edukacja pośredników nieruchomości. Jednocześnie organizacja będzie wspierać i edukować naszych doradców finansowych w zakresie funkcjonowania i standardów wtórnego rynku nieruchomości – podkreśla Paweł Adamiak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Domu Kredytowego Notus S.A.

  • Nasze Stowarzyszenie nawiązało współprace biznesową z firmą NOTUS Dom Kredytowy, ponieważ cechuje ją wszechstronna znajomość rynku i mechanizmów finansowania hipotecznego. Siłą firmy jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz utrzymywanie dobrych kontaktów z wieloma bankami. Liczymy na to, że wzajemne relacje pomiędzy pośrednikami zrzeszonymi w naszym Stowarzyszeniu a pośrednikami kredytowymi przyniosą obopólne korzyści. Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą NOTUS będzie przebiegała w miłej, partnerskiej atmosferze – Marzena Gawrońska-Lachowicz, Dyrektor Biura Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.