Dom Kredytowy NOTUS sponsorem transmisji telewizyjnej z siatkarskiego turnieju w Olsztynie - NOTUS Finanse

603 804 805

W tym roku Memoriał profesora Wiktora Wawrzyczka – rozegrany w dniach 15-17 października – wypadł niezwykle atrakcyjnie. Pokaz dobrej męskiej siatkówki zapewnili w piątkowe popołudnie w Olsztynie zawodnicy czterech uczestniczących drużyn. W meczu otwarcia turnieju francuski Tours VB pokonał bydgoską Delectę 3:1.

Mistrzowie i zdobywcy Pucharu Francji przylecieli do Polski w bardzo silnym składzie, między innymi z czterema uczestnikami niedawnych mistrzostw świata: Francuzem Earvinem Ngapethem, Argentyńczykiem Aleksisem Gonzalezem, oraz Czechami Petrem i Davidem Konecny.
W drugim meczu dnia gospodarze turnieju Indykpol AZS Olsztyn wygrali w tie-breaku z Dynamem Jantar Kaliningrad. W drużynie rosyjskiej zabrakło amerykańskiego rozgrywającego Donalda Suxho.
Akademicy z Olsztyna wystąpili bez kontuzjowanego podczas rozgrzewki Francuza Samuela Tuia.
Dom Kredytowy NOTUS został sponsorem transmisji w telewizji publicznej obydwu tych pasjonujących sportowych wydarzeń.

„Cieszymy się, że pomogliśmy w zapewnieniu tylu sportowych emocji szerokiej grupie kibiców. Siatkówka z wszystkimi prezentowanymi wartościami gry zespołowej i transparentnych zasad  jest bardzo bliska naszemu sercu. Chcę wierzyć, że przyjdzie czas, kiedy NOTUS będzie mógł jeszcze więcej wnieść do polskiej siatkówki.
Nie jest to nasza pierwsza inicjatywa wspierania sportowej rywalizacji. W sezonie 2010/11 jesteśmy sponsorem 1-ligowej drużyny w brydżu sportowym”
mówi Paweł Adamiak – Przewodniczący Rady Nadzorczej Domu Kredytowego NOTUS.