Dom Kredytowy Notus zwycięzcą w rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw 2010 - NOTUS Finanse

603 804 805

Dom Kredytowy Notus S.A., wiodąca firma na rynku doradztwa finansowego, zdobyła pierwsze miejsce w kategorii finanse rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw 2010. Jury konkursu doceniło nie tylko osiągnięte zyski i przychody, ale też rentowność. To XV edycja plebiscytu Gazety Pomorskiej na najlepsze firmy działające na Pomorzu i Kujawach.

„Pierwsze miejsce w kategorii finanse dla średnich i małych firm rankingu Złota Setka Pomorza i Kujaw 2010 to dla Spółki znaczące wyróżnienie. Mobilizuje nas i zobowiązuje do przekraczania następnych granic.” – mówi Paweł Adamiak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Domu Kredytowego Notus S.A.

Nagrody Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2010 zostały wręczone w sześciu kategoriach: finanse - duże firmy, finanse - małe i średnie firmy, dotacje unijne, wzrost zatrudnienia, innowacyjność i najlepsze samorządy zdaniem przedsiębiorców. Dom Kredytowy Notus odebrał nagrodę w kategorii finanse – małe i średnie firmy, z rąk premiera Waldemara Pawlaka, honorowego gościa gali Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2010. Współorganizatorem plebiscytu był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, zaś partnerem honorowym gali - Business Center Club. Podczas uroczystości została zorganizowana specjalna aukcja na rzecz Wspierania Towarzystwa Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi.

Złota Setka Pomorza i Kujaw 2010

Dom Kredytowy Notus jest często doceniany przez instytucje branżowe pod kątem generowanych przychodów oraz jakości oferowanych usług. Spółka zajmuje trzecią, silną pozycję pod względem sprzedaży produktów hipotecznych (wg danych Związku Firm Doradztwa Finansowego). W 2009 roku Spółka otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej przyznawany przez Dun & Bradstreet Poland firmom za najwyższą ocenę stabilności. W 2008 roku zajęła drugą pozycję na rynku w kategorii kwot udzielonych kredytów w I połowie 2008 roku w rankingu opracowanym przez miesięcznik Home & Market. W tym samym roku firma została też liderem na rynku w kategorii pośredników finansowych wg miesięcznika Home & Market. W 2006 roku Dom Kredytowy Notus został wyróżniony przez Instytut Badań nad Gospodarką oraz otrzymał nagrodę Najlepszy Partner w Biznesie przyznawaną przez miesięcznik Home & Market.