DOM.developer z Wrocławia zaprasza na dni otwarte Osiedla Dalia w najbliższy weekend - NOTUS Finanse

603 804 805

DOM.developer już w najbliższą sobotę - 20 kwietnia - otworzy dom pokazowy na Osiedlu Dalia w ramach dni otwartych. Na gości organizator czeka pomiędzy godziną 11 a 15. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć nie tylko samą inwestycję,

ale także dostępne w sprzedaży gotowe lokale oraz spędzić miło czas przy grillu w niemalże rodzinnej atmosferze.

Na przykładzie domu pokazowego DOM.developer zaprezentuje możliwości aranżacyjne, jakie daje dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 150 m kw. Całość w pełni dostosowano do potrzeb klientów, szczególnie aktywnych rodzin, które przywiązują uwagę do komfortu i życia blisko centrum w otoczeniu natury.

- Dom pokazowy stanowi okazję do jeszcze lepszego poznania inwestycji. Pomaga nie tylko wyobrazić sobie przyszłe lokum, przede wszystkim pozwala poczuć klimat i przestrzeń jaką oferuje nasze osiedle. To z pewnością ułatwi naszym Klientom podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie – mówi Alicja Czajer-Puchalska, Specjalistka ds. Sprzedaży w DOM.developer.

Dalia jest inwestycją zrealizowaną w 100%. Wyróżnia się estetyczną architekturą i funkcjonalnym zagospodarowaniem przestrzeni. Każdy segment mieści na parterze przestronny salon o powierzchni 37 mkw oraz kuchnię z panoramicznym oknem i spiżarnią. Na piętrze znajdują się 3 wygodne sypialnie oraz duża łazienka. Na zewnątrz - taras z wyjściem do ogrodu. W oferowanym przez dewelopera standardzie dostępne są schody prefabrykowane, piec gazowy, bojler oraz instalacja pod kominek.

W sprzedaży zostały mieszkania willowe z garażem i ogródkiem o powierzchni ok. 130 mkw oraz ok. 150 mkw, w cenie od 499 000 zł. brutto.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli osobiście wejść do wszystkich dostępnych w ofercie segmentów, porozmawiać ze sprzedawcą, doradcą finansowym oraz zbadać swoją zdolność kredytową. DOM.developer zadbał również o atrakcje towarzyszące. Nie zabraknie serwowanych potraw z grilla, przeznaczonych dla wszystkich odwiedzających osób.

Więcej »