Jesienią Notus gości na targach mieszkaniowych redNet - NOTUS Finanse

603 804 805

Kolejne weekendy września i października upłyną pod znakiem Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. Dom Kredytowy Notus również będzie brał udział w tym wydarzeniu, na które przygotował specjalna promocję „Targowego Kredytu Mieszkaniowego”.

W tym sezonie spółka redNet na organizowane przez nią targi przygotowała wiele atrakcji. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertą deweloperów i firm budowlanych, które pokażą wszystkie realizowane oraz planowane inwestycje, będzie można skorzystać z ofert kredytów hipotecznych, poznać najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz.

Promocja DK Notus

Dom Kredytowy Notus wraz z organizatorem targów przygotował wyjątkowy produkt bankowy „Targowy Kredyt Mieszkaniowy”. Aby z niego skorzystać wystarczy spotkać się z doradcą Domu Kredytowego NOTUS i wypełnić krótką ankietę, na podstawie której nastąpi rejestracja uprawniająca do skorzystania z oferty specjalnej. UWAGA: Tylko na targach będzie można skorzystać z tej promocji kredytowej.

Inne atrakcje targów

  • Konkurs Targowy „Wygraj sprzęt Mastercook”.
  • Warsztaty „7 kroków do własnego M” – bezpłatne warsztaty dla odwiedzających, na których będzie można posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz.
  • Kupony rabatowe – promocje przygotowane przez Wystawców dla Zwiedzających w formie kuponów w Katalogu Mieszkaniowym
  • EKO Dom i Mieszkanie – seminarium, podczas którego eksperci  z zakresu rozwiązań ekologicznych i energooszczędnych przedstawią zalety ich stosowania w budownictwie mieszkaniowym i jednorodzinnym. 
  • Strefa Aranżacji Wnętrz – będą się w niej prezentowały firmy produkcyjne, usługowe i handlowe, które pokażą najnowsze trendy w wyposażeniu, elementy wykończenia wnętrz, meble, oświetlenie i wszystko co jest potrzebne do urządzenia własnego „M”
  • Sektor Budowy Domów – skierowany jest do osób poszukujących informacji na temat nowości budowlanych, najnowszych rozwiązań technologicznych i innowacji technicznych. Tu pokazywane będą produkty i usługi, jakie mogą się przydać na każdym etapie budowania – od projektu począwszy, na wykończeniu domu i ogrodu skończywszy.
  • Giełda Ofert Rynku Wtórnego
  • Plebiscyt „Przyjazny Wystawca” z upominkami dla Zwiedzających


Kalendarz targów, podczas których będą dostępni doradcy Domu Kredytowego Notus:

Data Miasto Miejsce
15-16 września 2012 r. Kraków Hala Targi w Krakowie
29-30 września 2012 r. Łódź Centrum Konferencyjno
Wystawiennicze MTŁ
6-7 października 2012 r. Warszawa Pałac Kultury i Nauki
6-7 października 2012 r. Poznań Hala Arena
20-21 października 2012 r. Wrocław Hala Stulecia