Kredytowe warsztaty mieszkaniowe - NOTUS Finanse

603 804 805

W najbliższą sobotę 22 listopada, na terenie biura sprzedaży Red Park odbędą się bezpłatne kredytowe warsztaty mieszkaniowe. Deweloper wraz Notus Doradcy Finansowi zorganizował dla wszystkich zainteresowanych tematyką kredytów mieszkaniowych nieodpłatne szkolenie.

Warsztaty zostaną poprowadzone przez doświadczonych doradców Notus Doradcy Finansowi. ­– Klienci przychodzą do nas pełni obaw o to, czy stać ich na zakup nowego mieszkania. Jednocześnie nie ufają bankom w kwestiach kredytów, gubią się w kwestiach formalnych. – mówi Roma Pikulska, Marketing Manager Red Parku. – Chcemy pomóc i wyedukować nie tylko naszych klientów, ale wszystkich zainteresowanych kupnem własnego M. Wiemy, że jest to inwestycja długoletnia, a także wieloletnie zobowiązanie finansowe, dlatego dostarczamy klientom wiedzy, by podjęli w pełni przemyślaną decyzję, spokojni o bezpieczną przyszłość – nadmienia.

Chętni mogą wybrać jedną z dwóch godzin warsztatów: 11:00 bądź 13:00. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza telefoniczna rejestracja pod numerem 517 112 112.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli także skorzystać z możliwości zwiedzenia inwestycji Red Park, uzyskać informacje o sekretnej ofercie dotyczącej ostatnich mieszkań I etapu. Przy odrobinie szczęścia skorzystają z ostatnich dni promocji na bezpłatne wykończenie łazienki przy wyborze mieszkania dostępnego w II etapie.