Letnie szaleństwo dni otwartych inwestycji Geo - NOTUS Finanse

603 804 805

Zakup mieszkania na rynku pierwotnym może budzić wiele pytań, zarówno tych z zakresu finansów, jak i aranżacji oraz wykończenia wnętrz. Zmieniające się prawo czy warunki kredytowania mogą utrudniać podjęcie tej jednej z najważniejszych decyzji w życiu.

Nie każdy może pozwolić sobie na wymarzoną lokalizację czy metraż. Jednak odpowiednia aranżacja przestrzeni albo ergonomiczny układ mieszkania mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem. Aby uniknąć niepotrzebnych wątpliwości, warto przed podjęciem decyzji zasięgnąć porady ekspertów oraz zwiedzić dokładnie samą inwestycję. Przed zakupem mieszkania na rynku pierwotnym bardzo często zdarza się, że klienci nie mają możliwości obejrzenia wykończonej inwestycji, czy mieszkań pokazowych. Nie każdy ma też możliwość skorzystania z porady finansowej czy tej związanej z projektowaniem wnętrz, ponieważ są one często bardzo kosztowne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Grupa Deweloperska GEO postanowiła zorganizować dni otwarte w swoich wszystkich inwestycjach. Na pytania odwiedzających odpowiadać będą specjaliści Grupy GEO oraz partnerów z zakresu aranżacji wnętrz i kredytowania zakupu.

  • Wszystkie nasze inwestycje powstają z myślą o naszych klientach – tych dla których staną się one domem na wiele lat - mówi Agnieszka Glanowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Dewloperskiej GEO. - Staramy się im pomóc w podjęciu tej jakże ważnej decyzji związanej z zakupem własnego mieszkania, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować dni otwarte we wszystkich inwestycjach – dodaje.

Każdy z gości będzie mógł porozmawiać ze specjalistami ds. sprzedaży oraz inwestycji Grupy GEO. Deweloper przygotował mieszkania pokazowe, dzięki którym będzie można przekonać się jak ergonomiczne oraz ustawne są dostępne mieszkania. Dodatkowo na pytania z zakresu finansów odpowiedzą Doradcy. Na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić inwestycje Grupy GEO, czekać będzie kawa oraz słodki dodatek.

Dni Otwarte Grupy Deweloperskiej GEO odbywać się będą od maja do końca czerwca w  soboty, od godziny 10.00 do 14.00, w  inwestycjach:

Kraków

  • Fabryka Czekolady - ul. Łokietka 8b/56 - mieszkanie pokazowe

Magiczne miejsce gdzie znajdowała się kiedyś znana wszystkim fabryka czekolady WAWEL

Budynek położony w prestiżowym miejscu blisko centrum, na rogu Wrocławskiej i Łokietka, w ofercie dostępne są mieszkania od 37,04 do 98,34 mkw.

Oprócz ekspertów na gości czekać będzie czekoladowy poczęstunek

Wrocław

  • Nowy Horyzont - ul. Łomnicka 20/1 - mieszkanie pokazowe,
  • Zakątek na Wietrznej - ul. Wietrzna 129/2 - mieszkanie pokazowe.

Zakątek na Wietrznej OBNIŻKA CENA OD 4.648 ZŁ ZA m2 zlokalizowany jest na wrocławskich Krzykach. Inwestycję stanowi jeden 5-kondygnacyjny budynek z mieszkaniami  2, 3, 4 oraz 5-pokojowymi o metrażu od 33,46 mkw.  do 99,51 mkw.

Nowy Horyzont to osiedle położone na Stabłowicach. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 34 mkw. do 87 mkw.

Villa Vratislavia to 6-kondygnacyjny budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Dyrekcyjnej oraz Gajowej, z dostępnymi mieszkaniami o dużej powierzchni od 97 mkw. do 106 mkw.

Katowice

  • Atrium Geo – ul. Rolna 17b/2 – mieszkanie pokazowe

Inwestycja ulokowana w dzielnicy Bryny, dostępne są mieszkania o bardzo zróżnicowanych metrażach.