Notus Doradcy Finansowi na Targach mieszkaniowych we Wrocławiu - NOTUS Finanse

603 804 805

„Żyj i mieszkaj we Wrocławiu” to kolejna edycja targów mieszkaniowych, które już po raz szósty odbędą się w stolicy Dolnego Śląska. Notus Doradcy Finansowi również w tym roku weźmie udział w tym wydarzeniu, które będzie miało miejsce we Wrocławskim Centrum Kongresowym w dniach 16-17 kwietnia br.

Targi nieruchomości „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu” to idealne miejsce dla poszukiwaczy własnego kąta, ale także dla osób, które poszukują finansowania zakupu mieszkania lub domu. Dodatkowo, organizatorzy przewidzieli także specjalna strefę designu z wyjątkowym wyposażeniem dla domu i mieszkania. Niewątpliwie tegoroczne targi to miejsce, gdzie skupiono wszystkie aspekty, które łączą się z nieruchomościami, w dodatku w ciekawej oprawie i z lekkim, kreatywnie pozytywnym programem.

Doradcy finansowi Notusa również będą dostępni dla klientów podczas targów. Własny kąt to wspaniała przygoda, warto jednak zawsze zadbać o finanse, stąd zapraszamy na nasze stoisko, gdzie dowiecie się wszystkiego na temat kupna nieruchomości w kredycie hipotecznym. Nasi doradcy odpowiedzą na każde pytanie związane z tym skomplikowanym procesem.

 

post ogolny 572x368px