PB Dombud S.A. wybrał Notus Doradcy Finansowi - NOTUS Finanse

603 804 805

PB Dombud S.A., jedna z najbardziej uznanych firm deweloperskich w województwie śląskim i małopolskim wybrała Notus Doradcy Finansowi, jako wyłącznego partnera w zakresie obsługi kredytowej klientów dewelopera.

Dombud S.A. to firma z bogatą tradycją na rynku budowlanym, ma w swoim portfolio zrealizowanych łącznie 65 inwestycji mieszkaniowych w województwie śląskim i małopolskim. Obecnie firma prowadzi 16 inwestycji mieszkaniowych m.in. w Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Oświęcimiu i Tarnowskich Górach, w których w sumie powstanie 615 mieszkań i 305 domów. Inwestycje są na różnych etapach zaawansowania budowy, ale już teraz ponad połowa nieruchomości w ofercie dewelopera znalazła właścicieli. Największym zainteresowaniem klientów cieszą się inwestycje przy ul. Gen. Andersa w Katowicach, przy ul. Krętej w Chorzowie oraz w Rudzie Śląskiej przy. ul. Brańskiego.

Wyłączny partner finansowy

Deweloper, chcąc usprawnić i przyśpieszyć proces obsługi swoich klientów, postanowił podjąć współpracę z cenioną firmą doradztwa finansowego. - Notus Doradcy Finansowi uzupełniają naszą ofertę poprzez kompleksową obsługę klienta w zakresie finalizacji procesu zakupu mieszkania. Pozwala to w dużej mierze zaoszczędzić czas klienta. Ponadto istotna jest przy tym optymalna oferta kredytowa, jaką dysponuje Notus Doradcy Finansowi – mówi Dawid Stolarczyk, V-ce Prezes Zarządu PB Dombud S.A.

Umowa o współpracy podpisana została na wyłączność, zatem klienci, niezależnie od lokalizacji inwestycji dewelopera będą obsługiwani przez doradców firmy Notus. - Do współpracy przekonała nas przede wszystkim szeroka oferta banków, z którymi współpracuje Notus, jak również preferencyjne warunki dla klientów starających się o kredyt mieszkaniowy. We współpracy z parterami biznesowymi ważne jest również wiarygodność i bogate doświadczenie. Te dwa, jak i pozostałe warunki w naszej ocenie spełnia obecnie jedynie Notus Doradcy Finansowi – dodaje Dawid Stolarczyk, V-ce Prezes Zarządu PB Dombud S.A.

Dla klientów dewelopera Notus Doradcy Finansowi przygotował specjalne programy, które obejmują m.in. ubezpieczenie nieruchomości przy zakupie mieszkania, które pokrywa Notus, a także Wnętrze z Notusem, czyli program aranżacji wnętrza kupowanego domu w korzystnych cenach.

Jak podkreśla Paweł Adamiak, Przewodniczący Rady Nadzorczej, Notus Doradcy Finansowi: - Fakt, że tak uznana firma wybrała naszą firmę, jako wyłącznego partnera kredytowego jest dla nas wyróżnieniem i potwierdzeniem, że obrany przez nas kierunek polityki biznesowej jest słuszny. Współpraca biznesowa oparta na wartościach i przejrzystych zasadach jest dla nas podstawą prowadzenia biznesu, co doceniają uznane podmioty rynku nieruchomości. Podejmując wspólne działania z deweloperami dostosowujemy je do ich potrzeb i oczekiwań. Dombud z przedstawionego wachlarza propozycji działań wybrał te programy, które uzupełniają jego ofertę mieszkaniową.