Piotr Grzybczak w Zarządzie Notus Doradcy Finansowi - NOTUS Finanse

603 804 805

Walne Zgromadzenie Akcjonariusza Notus Doradcy Finansowi powołało nowego Członka Zarządu. Piotr Grzybczak jako Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizowanie strategii finansowej spółki oraz obszar sprzedaży ubezpieczeń na życie.
Nowy Członek Zarządu przejmie swoje obowiązki z dniem 1 października.

Piotr Grzybczak posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Swoje doświadczenia zawodowe zaczął rozwijać od pracy w branży konsultingowej, pracując w Boston Consulting Group, gdzie specjalizował się w sektorach bankowości i ubezpieczeń. W 2009 roku współtworzył firmę doradztwa podatkowego Tax Care. Następnie w 2011 roku przeszedł do banku BGŻ, gdzie jako Dyrektor Zarządzający był odpowiedzialny za utworzenie pionu internetowego Banku pod nazwą BGŻ Optima.

- „Notus Doradcy Finansowi jest w ważnym momencie rozwoju biznesu. Odkąd jesteśmy częścią Grupy Nationale-Nederlanden mamy bardzo dużo planów do zrealizowania, dlatego potrzebujemy w Zarządzie osób, które są najlepszymi specjalistami na rynku i pomogą nam z sukcesem osiągnąć zamierzone cele. Piotr Grzybczak ma bardzo duże doświadczenie w obszarze finansów, a przede wszystkim rozwoju firm finansowych, co jestem przekonany pomoże nam wzmocnić się w tak ważnych dla nas obszarach, jak sprzedaż ubezpieczeń” – podkreśla Robert Pepłoński, Prezes Zarządu, Notus Doradcy Finansowi.

- „Bardzo się cieszę, że będę mógł swoją wiedzą wesprzeć zespół Notus Doradcy Finansowi w budowaniu jeszcze silniejszej pozycji rynkowej. Firma ma bardzo wysoką pozycję w pośrednictwie kredytowym oraz bardzo dobrą jakość obsługi klientów. Teraz, korzystając ze wsparcia i oferty Nationale-Nederlanden, przyszedł czas na budowanie silnej pozycji w obszarze ubezpieczeń. Wartością Notusa są rozwiązania sprzedażowe opierające się o bardzo dobre relacje z deweloperami i agencjami nieruchomości. Ten kanał będziemy rozwijać, ale także będziemy szukać innych źródeł pozyskiwania klientów – wyjaśnia Piotr Grzybczak, Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu, Notus Doradcy Finansowi.