Smart Dom dla każdego - NOTUS Finanse

603 804 805

Chciałbyś wiedzieć czy Twoje dziecko położyło się już spać lub co się dzieje w Twojej kuchni czy salonie, kiedy nie ma cię w domu? Teraz dzięki aplikacji, nawet kiedy jesteś na drugiej półkuli globu, możesz zarządzać urządzeniami w domu.

Technologia inteligentnego domu podbija serca ludzi na całym świecie. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na implementację takiego rozwiązania w swoim domu. Wysoka tendencja wzrostowa widoczna jest przede wszystkim na rynku w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, jednak kolejne Państwa szybko dołączają do czołówki. Icontol Networks opracował raport dotyczący stanu rynku smart dom, a jego wyniki wyraźnie wskazują na ogromny, choć jeszcze nie do końca wykorzystany potencjał, drzemiący w systemach odpowiadających za potrzebę bezpieczeństwa i komfortu użytkowników w swoim domu.

Bezpieczeństwo to podstawa


Aż 54% badanych wyraziło chęć zakupu przynajmniej jednego urządzenia do inteligentnego zarządzania domem w najbliższym roku. Główną motywacją do zakupu, potwierdzoną przez 90% badanych, jest chęć zapewnienia bezpieczeństwa sobie i najbliższym. Firma „Your Cockpit” wychodząc naprzeciw tym potrzebom, dostarcza wszystkie te rozwiązania dla klientów w Polsce. Kluczowa funkcja smart dom, jaką jest możliwość kontrolowania i monitoringu dowolnych pomieszczeń czy też konkretnych miejsc w domu sprawia, że użytkownicy będąc oddaleni nawet o tysiące kilometrów od miejsca zamieszkania mogą w dowolnym czasie sprawdzić co dzieje się w ich salonie lub też czy ich pociecha już położyła się spać. Jest to możliwe dzięki aplikacji, która pozwala na zarządzanie wszystkimi czujnikami i urządzeniami w domu, w dowolnym czasie i miejscu na ziemi. Jedyne czego potrzebuje użytkownik to zainstalowana aplikacja i dostęp do Internetu. Wszechobecna troska o środowisko przekłada się także na zgłaszaną przez społeczeństwo potrzebę oszczędności i ograniczenia zużycia energii. Jej większa wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów eksploatacji zachęca aż 70% badanych do skorzystania z rozwiązań inteligentnych urządzeń. Nieocenioną wartością dla użytkowników smart domów jest także zachowanie równowagi życiowej i większa produktywność. 40% badanych użytkowników w wieku 25-34 lat uznało to za największą korzyść z tytułu posiadania inteligentnego domu.


Ułatwiamy życie


Cockpit to firma posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie na rynku technologii Smart Dom. Przyszła pora na krok do przodu. Ostatnim rozwiązaniem firmy Cockpit jest najnowocześniejszy system, wspierany przez Internet, który może niewiarygodnie obniżyć koszty i dzięki temu prawdziwy Smart Dom staje się rozwiązaniem dostępnym dla każdego. Cockpit niesie za sobą wizję ułatwiania życia wszystkich mieszkańców Polski, obecności w ich życiu i wspierania ich w wyzwaniach dnia codziennego dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania w ich domach. Dzięki wysoko rozwiniętej technologii i przystępnej cenie Cockpit łatwo połączy Cię z Twoim domem, gdziekolwiek jesteś. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź video: https://www.youtube.com/watch?v=DuybMhl-cq8&feature=youtu.be


Zróbmy to razem!


Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Cockpit podejmuje aktywną współpracę zarówno z deweloperami, firmami doradztwa kredytowego jak i innymi partnerami biznesowymi, tak aby być zawsze tam gdzie jest potrzebny. Zadając sobie pytanie: jak mogę zaskoczyć swoich Klientów? Zmotywować ich do zakupu? Odpowiedź jest prosta: zaproponuj im „wejście do najnowszej technologii Smart Dom”. Podstawowy element – centrala, to koszt zaledwie 1 500 zł i klienci już mogą cieszyć się inteligentnym rozwiązaniem. Zawiera to możliwość wzbogacenia systemu o wszystkie urządzenia: oświetlenia, grzejniki, okiennice, AC, kamery, czujniki bezpieczeństwa i wiele więcej. Jeżeli chcesz poznać możliwości i korzyści płynące ze współpracy z firmą Cockpit zarówno dla Ciebie, Twojej firmy, ale co najważniejsze dla Twoich klientów skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej porady jak stworzyć inteligentniejszy dom/biuro z Cockpit.

Ilan Shapira CEO

reklama Cockpit1