Targi Mieszkaniowe 9-10 kwietnia 2011 r. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie - NOTUS Finanse

603 804 805

+48 667 808 808

Nawet 76 000 zł rabatu na mieszkania, prelekcje Doradców DK NOTUS, stoisko DK NOTUS ze specjalnymi ofertami dla Klientów, atrakcyjne kredyty. Setki inwestycji, tysiące mieszkań, domów i apartamentów z obszaru aglomeracji warszawskiej i okolic, najlepsze oferty kredytowe,

stu trzydziestu deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości i banków oraz to co czyni te targi wyjątkowymi.

NOWA FORMUŁA TARGÓW

Firma redNet Media - organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (18 edycji w 7 miastach w skali roku) nie przygotowuje wystaw, po których, jak po muzeum, poruszają się zwiedzający. Organizuje targi w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Tutaj nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie tutaj organizator zachęca firmy do przygotowania dostępnych tylko na targach dużych obniżek, rabatów, promocji, bonusów, a sam za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomaga kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targi.tabelaofert.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum i kredytu.

POMOC W WYBORZE KREDYTU I NOWEGO LOKUM

  • Stoisko Domu Kredytowego NOTUS - zapraszamy do nas - tu znajdziesz specjalne oferty, promocje targowe, profesjonalne doradztwo doświadczonych doradców jednego z największych brokerów na rynku, oferty dodatkowe.
  • Informacja mieszkaniowa - już na wstępie, w informacji targów czeka na uczestników doradca serwisu tabelaofert.pl, by odpowiedzieć na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć.
  • Katalog Mieszkaniowy - także w informacji targów, każdy może nieodpłatnie odebrać obszerny (ponad 200 stron) katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych na terenie aglomeracji.
  • Mapa Inwestycji Mieszkaniowych - na stoisku 42N, również nieodpłatnie, dostępna jest szczegółowa mapa prezentująca nie tylko lokalizacje, ale jako jedyna na rynku także wizualizacje i podstawowe informacje o inwestycjach
  • Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” - każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści (m.in. Doradcy Finansowi Domu Kredytowego NOTUS), architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum. Dodatkowo tylko w Warszawie będzie można dowiedzieć się czym są domy pasywne i jakie są korzyści z mieszkania w nich. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma przewodnik podsumowujący treść warsztatów.
  • Sektor Spółdzielni Mieszkaniowych - tutaj można dowiedzieć się czym, od propozycji deweloperów różni się oferta spółdzielni mieszkaniowych. Tylko na tych targach, w specjalnie wydzielonym sektorze pojawią się czołowe mazowieckie spółdzielnie mieszkaniowe, prezentując ofertę mieszkaniową na nowobudowanych osiedlach oraz będące w ich dyspozycji lokale z rynku wtórnego.

DODATKOWE ATRAKCJE

  • Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK - tutaj, nieodpłatnie, w specjalnie zaaranżowanym atelier imitującym wymarzone mieszkanie, makijażystka przygotuje chętnych, a profesjonalny fotograf wykona im piękny, stylowy portret rodzinny. Już w kilka chwil później będzie można odebrać ramkę z fotografią, a po powrocie do domu pobrać wszystkie wykonane zdjęcia ze strony studia.
  • Targowe Przedszkole - idąc na targi, zamiast zastanawiać się, co zrobić z dziećmi albo męczyć je wędrówkami między stoiskami, warto skorzystać z usług Targowego Przedszkola. Tam pod profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych, dzieci znajdą wspaniałą rozrywkę – kolorowy plac zabaw, zajęcia plastyczne, gry, konkursy, etc., a rodzice dzięki temu będą mogli na spokojnie przeanalizować oferty targowe.
  • Kawiarenka Targowa - Potrzebna chwila odpoczynku? W kawiarence można usiąść, napić się kawy i przegryźć małe co nieco. Spokojnie się zastanowić i omówić z bliskimi ofertę wystawców.


AGENDA TARGÓW:

SOBOTA

10.00 Otwarcie
10.30-16.50 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
12.00-14.00 Czas dla Mediów
17.00 Koniec pierwszego dnia


NIEDZIELA

10.00 Otwarcie
10.30-16.50 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
12.00-14.00 Czas dla Mediów
17.00 Koniec drugiego dnia