Targi Mieszkaniowe 9-10 kwietnia 2011 r. Pałac Kultury i Nauki w Warszawie - NOTUS Finanse

603 804 805

Nawet 76 000 zł rabatu na mieszkania, prelekcje Doradców DK NOTUS, stoisko DK NOTUS ze specjalnymi ofertami dla Klientów, atrakcyjne kredyty. Setki inwestycji, tysiące mieszkań, domów i apartamentów z obszaru aglomeracji warszawskiej i okolic, najlepsze oferty kredytowe,

stu trzydziestu deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, agencji nieruchomości i banków oraz to co czyni te targi wyjątkowymi.

NOWA FORMUŁA TARGÓW

Firma redNet Media - organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (18 edycji w 7 miastach w skali roku) nie przygotowuje wystaw, po których, jak po muzeum, poruszają się zwiedzający. Organizuje targi w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Tutaj nie chodzi o oglądanie makiet i zbieranie ulotek. Tutaj przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie tutaj organizator zachęca firmy do przygotowania dostępnych tylko na targach dużych obniżek, rabatów, promocji, bonusów, a sam za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomaga kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targi.tabelaofert.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum i kredytu.

POMOC W WYBORZE KREDYTU I NOWEGO LOKUM

  • Stoisko Domu Kredytowego NOTUS - zapraszamy do nas - tu znajdziesz specjalne oferty, promocje targowe, profesjonalne doradztwo doświadczonych doradców jednego z największych brokerów na rynku, oferty dodatkowe.
  • Informacja mieszkaniowa - już na wstępie, w informacji targów czeka na uczestników doradca serwisu tabelaofert.pl, by odpowiedzieć na pytania: kto, co, gdzie, w jakim standardzie, terminach i za ile oferuje oraz na którym stoisku można go znaleźć.
  • Katalog Mieszkaniowy - także w informacji targów, każdy może nieodpłatnie odebrać obszerny (ponad 200 stron) katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych na terenie aglomeracji.
  • Mapa Inwestycji Mieszkaniowych - na stoisku 42N, również nieodpłatnie, dostępna jest szczegółowa mapa prezentująca nie tylko lokalizacje, ale jako jedyna na rynku także wizualizacje i podstawowe informacje o inwestycjach
  • Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” - każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści (m.in. Doradcy Finansowi Domu Kredytowego NOTUS), architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum. Dodatkowo tylko w Warszawie będzie można dowiedzieć się czym są domy pasywne i jakie są korzyści z mieszkania w nich. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma przewodnik podsumowujący treść warsztatów.
  • Sektor Spółdzielni Mieszkaniowych - tutaj można dowiedzieć się czym, od propozycji deweloperów różni się oferta spółdzielni mieszkaniowych. Tylko na tych targach, w specjalnie wydzielonym sektorze pojawią się czołowe mazowieckie spółdzielnie mieszkaniowe, prezentując ofertę mieszkaniową na nowobudowanych osiedlach oraz będące w ich dyspozycji lokale z rynku wtórnego.

DODATKOWE ATRAKCJE

  • Studio Fotografii Rodzinnej Banku Zachodniego WBK - tutaj, nieodpłatnie, w specjalnie zaaranżowanym atelier imitującym wymarzone mieszkanie, makijażystka przygotuje chętnych, a profesjonalny fotograf wykona im piękny, stylowy portret rodzinny. Już w kilka chwil później będzie można odebrać ramkę z fotografią, a po powrocie do domu pobrać wszystkie wykonane zdjęcia ze strony studia.
  • Targowe Przedszkole - idąc na targi, zamiast zastanawiać się, co zrobić z dziećmi albo męczyć je wędrówkami między stoiskami, warto skorzystać z usług Targowego Przedszkola. Tam pod profesjonalną opieką pedagogów i opiekunów przedszkolnych, dzieci znajdą wspaniałą rozrywkę – kolorowy plac zabaw, zajęcia plastyczne, gry, konkursy, etc., a rodzice dzięki temu będą mogli na spokojnie przeanalizować oferty targowe.
  • Kawiarenka Targowa - Potrzebna chwila odpoczynku? W kawiarence można usiąść, napić się kawy i przegryźć małe co nieco. Spokojnie się zastanowić i omówić z bliskimi ofertę wystawców.


AGENDA TARGÓW:

SOBOTA

10.00 Otwarcie
10.30-16.50 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
12.00-14.00 Czas dla Mediów
17.00 Koniec pierwszego dnia


NIEDZIELA

10.00 Otwarcie
10.30-16.50 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
12.00-14.00 Czas dla Mediów
17.00 Koniec drugiego dnia