Targi mieszkaniowe tabelaofert.pl we Wrocławiu 22-23 maja 2010 r. - NOTUS Finanse

603 804 805

Wszyscy, którzy planują zakup nowego M nie mogą ominąć zbliżających się targów mieszkaniowych tabelaofert.pl we wrocławskiej Hali Stulecia. Tegoroczna wiosenna edycja 22-23 maja, to rabaty i promocje przygotowane przez deweloperów, ale także szeroka oferta edukacyjna oraz interesujące propozycje dla rodzin.

Odwiedzający będą mogli się także zapoznać z propozycjami w zakresie aranżacji wnętrz.

Jeśli szukasz mieszkania - ulica Wystawowa 1, to adres, pod którym w jednym miejscu i czasie obejrzysz ofertę wszystkich wrocławskich deweloperów. Oznacza to, że poszukujący nowego lokum nie muszą pukać do drzwi kolejnych biur sprzedaży, wertować ogłoszeń czy Internetu. Oszczędzając czas i pieniądze (wszak deweloperzy są przygotowani do negocjacji właśnie na targach) – znajdą wymarzone M.
Jak podkreśla Magdalena Serwatko, Prezes redNet Media Sp. z o.o. – „Targi tabelaofert.pl 2010 to nowe interesujące debiuty inwestycyjne a także praktycznie ostatnie gotowe mieszkania – dobrze rozplanowane, funkcjonalne, w ciekawych architektonicznie i lokalizacyjnie inwestycjach. Niezależnie jednak od tego, czy zwiedzający szukają mieszkania do wprowadzenia od zaraz, czy też gotowi są czekać – warto negocjować z deweloperami. Zapraszamy Państwa na targi nie tylko po wymarzone M, ale również po praktyczną i bezpłatną wiedzę, jak je mądrze i bezproblemowo nabyć.”

Na wiosennych targach tabelaofert.pl zadebiutują 3 inwestycje:

 • GANT DEVELOPMENT – osiedle PASTELOWA KRAINA w Stabłowicach. Inwestycja jest zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia, gdzie do spacerów zachęcają Park Stabłowicki i Park Leśnicki. Osiedle tworzą kameralne 4–kondygnacyjne budynki. W sąsiedztwie osiedla znajdować się będą: szkoły podstawowe, przedszkola, przychodnia oraz sklepy spożywcze. Dojazd do Futura Park, na terenie którego znajdują się Centrum Handlowe Factory oraz Carrefour i Castorama, zajmuje około 10 minut.

 • GRUPA BRYKSY – inwestycja ZIELONA PRZYSTAŃ – Nowy Biskupin - zielona przystań na Wielkiej Wyspie zaprojektowano nowoczesny, kameralny kompleks apartamentów nad brzegiem Odry. W inwestycji dostępne są dwa rodzaje apartamentów - jednopoziomowe o powierzchni 84m2 z indywidualnymi ogródkami o powierzchni od 46m2 do 276m2 oraz apartamenty dwupoziomowe, o powierzchni 124m2 z tarasami o powierzchni 51 m2.

 • VASTBOUW – osiedle na ZŁOTYCH WYDMACH. W odległości 70m od morza, wpisany w naturę i niepowtarzalny klimat morski tworzony jest kameralny zespół 27 domów przy ulicy Szkolnej w Międzywodziu. Osiedle zamknięte i dozorowane będzie wyróżniać się prostą linią zabudowy i przemyślaną architekturą. W ramach realizowanej inwestycji zostaną wykonane: droga dojazdowa, chodniki, miejsca postojowe, plac zabaw oraz w pełni urządzone ogrody przydomowe.

Na odwiedzających tegoroczne targi czeka szereg atrakcji i udogodnień, m.in.:

BEZPŁATNE WARSZTATY „JAK MĄDRZE KUPIĆ WŁASNE M?”:
Na targach odbędzie się szereg wykładów wraz z warsztatami praktycznymi, które pomogą rozwiązać wiele problemów wynikających z tak ważnej decyzji, jaką jest zakup mieszkania.
Warsztaty „4kąty, rozum piąty!” to praktyczna wiedza z zakresu m.in.:
- jak wybrać dewelopera i inwestycję (rynek pierwotny czy wtórny),
- jak podpisać korzystną umowę przedwstępną z deweloperem,
- jak wybrać optymalny kredyt hipoteczny,
- jak odebrać mieszkanie od dewelopera.

Nie zabraknie porad prawnych m.in. dotyczących meandrów podpisywania aktu notarialnego czy zakładania wspólnoty mieszkaniowej.
Prelegentami są niezależni eksperci: kancelaria prawnicza Ad Solutio, niezależny Ranking Deweloperów, czy doradztwo kredytowe Notus. Partnerem merytorycznym warsztatów zostali m.in.: Domoteka, Money.pl oraz PZFD.

Łatwa orientacja w ofercie – specjalne centra dla odwiedzających:

Już sama topografia i aranżacja hali znakomicie ułatwi orientację na targach.
Oferta targowa jest szczególnie łatwo dostępna. W Centrum Informacji Targowej odwiedzający, po wytypowaniu interesującej go konkretnej inwestycji pod względem lokalizacji czy wielkości mieszkania, otrzyma listę wystawców oferujących żądany lokal.
Ponadto, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wystawcy zostali ulokowani w dogodnych dla zwiedzającego działach: oprócz ofert poszczególnych deweloperów znajdziemy sektory: budowy domów, rynku wtórnego, działek oraz informacji i porad.
Osobna sekcja to Centrum Zabaw i Edukacji dla Dzieci – gdy rodzice będą wybierać wymarzone M, czy zgłębiać wiedzę podczas warsztatów, organizatorzy w profesjonalny i bezpieczny sposób zaopiekują się ich pociechą.
Przygotowano także specjalne miejsce do spotkań biznesowych – którego Partnerem została firma Dialog.

Publikacje branżowe w prezencie:


Każdy odwiedzający otrzyma w prezencie szereg publikacji branżowych, które
z pewnością pomogą podjąć decyzję o wyborze nowego lokum:

 • KATALOG MIESZKANIOWY – publikacja prezentująca oferty mieszkaniowe z terenu Wrocławia i okolic (zdjęcia, opisy, rzuty mieszkań). Prezentowane w nim inwestycje poszczególnych deweloperów są dokładnie zaprezentowane ujęte w czytelne i przejrzyste ramy graficzne. Wszelkie obawy związane z zakupem własnego M rozwieją porady zawarte w pierwszej części katalogu.

 • MAPA INWESTYCJI – plan miasta z naniesionymi wszystkimi inwestycjami na różnym etapie realizacji

 • PRZEWODNIK TARGOWY – przedstawiający atrakcje targowe, ale także dokładny spis danych teleadresowych wystawców Targów Mieszkaniowych. W przewodniku znajduje się GALERIA GOTOWYCH MIESZKAŃ – czyli cenna informacja dla tych, którzy poszukują domu lub mieszkania, w którym można zamieszkać „od zaraz”.

Promocje i rabaty deweloperów:

Na odwiedzających czekają specjalne oferty przygotowane przez deweloperów, dlatego warto przyjść na targi i negocjować z wystawcami – w obecnej edycji znajdziemy m.in.:

 • AS-BAU – firma oferuje miejsce postojowe gratis dla mieszkań i apartamentów zakupionych w inwestycji przy ulicy Gagarina I na Muchoborze Wielkim.
 • AS-HAJTO: oferuje 3 promocje:
 1. Promocja dla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w inwestycji Słoneczne Groblice. Dwóch pierwszych Klientów, którzy podpiszą z nami umowę przedwstępną, kupuje dom o pow. 129m2 z ogrodem za 350 tys. PLN brutto. Dwóch następnych Klientów, którzy podpiszą z nami umowę przedwstępną kupuje dom o pow. 129m2 z ogrodem za 370 tys. PLN brutto. Dwóch kolejnych Klientów, którzy podpiszą z nami umowę przedwstępną kupuje dom o pow. 129m2 z ogrodem za 390 tys. PLN brutto. O kolejności zakupu domów decyduje data podpisania umowy przedwstępnej.
 2. Promocja dla mieszkań w inwestycji Słoneczne Groblice. Każde mieszkanie otrzymuje gratis komórkę lokatorską i miejsce postojowe. Mieszkania na parterze otrzymują gratis ogród o powierzchni od 154m2 do 243m2. Mieszkania na piętrze otrzymują gratis antresolę użytkową o powierzchni całkowitej 52m2.  Promocja obejmuje tylko 8 pierwszych mieszkań – decyduje data podpisania umowy rezerwacyjnej.
 3. Promocja dla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Mnichowicach - cena bliźniaka z działką o powierzchni 518m² została obniżona o 270 000 PLN - w sprzedaży dostępne są jedynie dwa domy. Obecna cena domu: stan surowy wewnątrz 420 000 PLN, stan deweloperski podwyższony 500 000 PLN.       
 • JANUSZ KOZIOŁ - 20 000zł rabatu na każdy dom zakupiony u tej firmy do końca czerwca 2010.
 • ALFAAKT- mieszkania o powierzchni 48,2mkw w cenie 4670 PLN za metr.
 • DACH-BUD - przy jednoczesnym zakupie mieszkania i miejsca parkingowego przy ulicy Gorlickiej 80-92 obniżona cena na miejsce parkingowe o 30%

Konkurs targowy:

Na odwiedzających czekają także konkursy z nagrodami np.: typujący najbardziej przyjaznego wystawcę (regulamin konkursu na stronie www.targi.tabelaofert.pl). Ankietę konkursową odwiedzający otrzymają wraz z biletem w kasie, zaś jej wypełnienie to szansa na uzyskanie atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Targi będą się odbywały także równolegle w Internecie, aby jednak skorzystać z wymienianych powyżej atrakcji – zapraszamy po darmowy bilet na stronę hb Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 17. 

Targi aranżacji wnętrz:

W obecnym sezonie wystawienniczym po raz pierwszy wprowadzono nowy segment w ofercie targowej – Targi Aranżacji Wnętrz. Jest to propozycja skierowana do osób zainteresowanych poradami oraz intrygującymi rozwiązaniami związanymi z optymalnym wykorzystaniem możliwości własnego „M”. Zainteresowani znajdą tu podpowiedzi aranżacyjne, które pomogą w niekłamanej przyjemności urządzania własnego mieszkania -  propozycje różnych mebli kuchennych i wypoczynkowych, sauny, fotele masujące, artykuły dekoracyjne, a swoistą atrakcją będzie degustacja win z renomowanych winnic włoskich.

Opracowanie:
renNet
Magdalena Jańczuk-Zdunek