Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl, 5 i 6 marca 2011 w Hali Atlas Arena w Łodzi - NOTUS Finanse

603 804 805

Kilkaset lokali mieszkalnych z Łodzi i okolic, setki inwestycji – mieszkania, domy, apartamenty. Niemal wszyscy deweloperzy, specjalna oferta kredytowa – Targowy Kredyt Mieszkaniowy, banki, agencje nieruchomości, firmy z branży wyposażenia wnętrz. Specjalne programy targowe przygotowane przez organizatora ułatwiające zakup własnego „M” oraz niespotykane poza targami rabaty udzielane przez wystawców.

To wszystko i jeszcze więcej czeka na Państwa na Targach Mieszkaniowych Tabealaofert.pl!

Z myślą o jakości i komforcie pracy naszych Wystawców, podnosząc standard obsługi zwiedzających,  zmieniliśmy dotychczasowy obiekt targowy w Łodzi na jedną z najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych w Polsce – halę ATLAS ARENA. Zastosowane w obiekcie rozwiązania technologiczne powodują, że jest on nie tylko uniwersalny (organizowane są w nim wydarzenia sportowe, muzyczne i targi), ale również bezpieczny i wygodny dla odwiedzających. Dodatkowe walory hali to przystosowanie jej dla niepełnosprawnych, pojemne parkingi, a przede wszystkim bardzo dobra lokalizacja.

GŁÓWNE ATRAKCJE TARGOWE:


TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Po sukcesie w ubiegłym sezonie postanowiliśmy kontynuować projekt Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Przygotowany na nasze targi specjalny kredyt mieszkaniowy przyznawany jest na preferencyjnych warunkach i dopasowany indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego zwiedzającego. Aby skorzystać z tego unikalnego produktu bankowego należy udać się na stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tam nasi doradcy udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i dokonają  rejestracji. Jeśli zatem planują Państwo zakup mieszkania, domu, działki – zapraszamy do nas, zapraszamy po tani kredyt.

BEZPŁATNE WARSZTATY – 7 KROKÓW DO WŁASNEGO M
Jednym z działań edukacyjnych, prowadzonych z powodzeniem od trzech lat przez Spółkę redNet Media, są bezpłatne warsztaty dla zwiedzających „7 kroków do własnego M”, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie problemem. Prawnicy opowiedzą m.in. o umowie przedwstępnej, akcie notarialnym oraz prawach i obowiązkach kupującego i sprzedającego, finansiści wskażą na co zwrócić uwagę wybierając kredyt mieszkaniowy, specjaliści z branży nieruchomości rozwieją wszelkie dylematy dotyczące wyboru – rynek pierwotny czy wtórny, a doradcy ubezpieczeniowi  poradzą jaką polisę wykupić, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu. Zaplanowane jest również spotkanie z architektem wnętrz, który podpowie jak urządzić mieszkanie i dom, tak aby czuć się w nim komfortowo i być w zgodzie z trendami.

STREFA ARANŻACJI WNĘTRZ

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją wnętrz i wyposażeniem, zdecydowaliśmy się przygotować Strefę Aranżacji. Będzie to specjalnie wydzielone miejsce na hali, gdzie w przemyślany sposób firmy z branży aranżacji wnętrz będą mogły zaprezentować najnowsze trendy w wyposażeniu mieszkania czy domu.

CENTRUM INFORMACJI TARGOWEJ
Tu znajdziecie Państwo odpowiedź na wszystkie zagadnienia związanie z targami i Wystawcami. To pierwsze stoisko zlokalizowane bezpośrednio przed wejściem na halę targową. Od sezonu wiosennego 2011 Centrum Informacji Targowej będzie połączone z Centrum Informacji Mieszkaniowej tabelaofert.pl. Doradcy serwisu tabelaofert.pl udzielą bezpłatnie informacji i wyszukają dla Państwa mieszkania, domu, lokalu czy też działki. Tylko tu znajdziecie Państwo tysiące ofert z rynku wtórnego i pierwotnego, wraz ze szczegółowymi informacjami o cenie, sprzedającym, inwestycji, lokalizacji, metrażu, terminie realizacji itp. Dodatkowym atutem jest możliwość wysyłania bezpłatnych zgłoszeń w formie zapytania.

Po raz pierwszy na naszych targach w Centrum Informacji Mieszkaniowej ulokowana zostanie specjalnie przygotowana tablica ogłoszeń, na której każdy chętny będzie mógł całkowicie bezpłatnie zamieścić swój anons.

W Centrum Informacji Targowej dostępne będą:

  • Katalog Mieszkaniowy – merytoryczny zbiór informacji o inwestycjach realizowanych w Łodzi i okolicach
  • Plan stoisk wraz z listą wystawców – przygotowany w celu ułatwienia Państwu poruszania się po hali targowej
  • Mapa Inwestycji Mieszkaniowych

Patronat Honorowy nad targami sprawują: Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk, Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska i Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska.
Mecenasem Targów jest: Budomal-Dom Sp. z o.o.

AGENDA TARGÓW:

SOBOTA:  
9.00  Otwarcie targów dla Wystawców
10.00  Otwarcie targów dla Zwiedzających
10.30-16.15  Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
12.00-14.00  Czas dla Mediów
17.00  Koniec pierwszego dnia imprezy targowej

 

NIEDZIELA:  
9.00  Otwarcie targów dla Wystawców
10.00  Otwarcie targów dla Zwiedzających
10.30-16.15  Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M”
12.00-14.00  Czas dla Mediów
17.00  Zakończenie targów