Targi Mieszkaniowe TabelaOfert.pl w Gdańsku – 24-25 kwietnia br. - NOTUS Finanse

603 804 805

Wszyscy, którzy planują zakup nowego M nie mogą ominąć targów mieszkaniowych tabelaofert.pl w gdańskiej Hali MTG – 24 i 25 kwietnia 2010 r. Tegoroczna wiosenna edycja, to rabaty i promocje przygotowane przez deweloperów, ale także szeroka oferta edukacyjna oraz możliwość nabycia wraz z mieszkaniem Fiata Punto za przysłowiową złotówkę. Odwiedzający będą mogli się także zapoznać z propozycjami w zakresie aranżacji wnętrz.

Przyjdź po mieszkanie – i własne 4 kółka! Weź udział w warsztatach prowadzonych przez doradcę finansowego DK NOTUS – „Jak mądrze kupić własne M”!

W najbliższy weekend ulica Beniowskiego 5 stanie się adresem, pod którym w jednym miejscu i czasie obejrzeć można ofertę wszystkich trójmiejskich deweloperów. Oznacza to, że poszukujący nowego lokum nie muszą pukać do drzwi kolejnych biur sprzedaży, wertować ogłoszeń czy Internetu. Oszczędzając czas i pieniądze (wszak deweloperzy są przygotowani do negocjacji właśnie na targach) – znajdą wymarzone M.

Na wiosennych targach tabelaofert.pl zadebiutują 2 inwestycje:
•    Max-Bud - Osiedle Angielskie

W najpiękniejszej części Chwaszczyna - w zielonej okolicy domków jednorodzinnych
z widokiem na jezioro powstaje osiedle angielskie - domki szeregowe z wykuszami
i wieżyczkami. Każdy z segmentów będzie posiadał własny przydomowy ogródek, garaż oraz piwnicę. Szczególną zaletą domków jest jednoprzestrzenny parter ze zróżnicowanymi poziomami pokoju dziennego i kuchni.

•    Pharma Trade Sp. z o.o - Hokejowa.pl

Budynek mieszkalny wielorodzinny położony w Gdańsku-Łostowice, bezpośrednio przy ulicy Wielkopolskiej róg Hokejowej - dojazd z Dworca PKP Gdańsk autobusem linii 213. Deweloper oddaje 84 lokale z przestronnymi balkonami, a do miejsc parkingowych
w części podziemnej jest dostęp ze wszystkich 6. wind. Inwestycja kwalifikuje się do programu „Rodzina na swoim”, a ponadto jest możliwość wyboru opcji zakupu wykończonego mieszkania oraz pomocy architekta w aranżacji wnętrza

Na odwiedzających tegoroczne targi czeka szereg atrakcji i udogodnień, m.in.:

BEZPŁATNE WARSZTATY „JAK MĄDRZE KUPIĆ WŁASNE M?”:
Na targach odbędzie się szereg wykładów wraz z warsztatami praktycznymi, które pomogą rozwiązać wiele problemów wynikających z tak ważnej decyzji, jaką jest zakup mieszkania.

Warsztaty „4kąty, rozum piąty!” to praktyczna wiedza z zakresu m.in.:
- jak wybrać dewelopera i inwestycję (rynek pierwotny czy wtórny),
- jak podpisać korzystną umowę przedwstępną z deweloperem,
- jak wybrać optymalny kredyt hipoteczny.

Nie zabraknie porad prawnych m.in. dotyczących meandrów podpisywania aktu notarialnego czy zakładania wspólnoty mieszkaniowej.
Prelegentami są niezależni eksperci: np.: kancelaria prawnicza Ad Solutio, Tyszkiewicz Nieruchomości, czy doradcy kredytowi Domu Kredytowego Notus. Partnerem merytorycznym warsztatów zostali m.in.: Money.pl oraz PZFD.

ŁATWA ORIENTACJA W OFERCIE – SPECJALNE CENTRA DLA ODWIEDZAJĄCYCH:
Już sama topografia i aranżacja hali znakomicie ułatwi orientację na targach.
Oferta targowa jest szczególnie łatwo dostępna. W Centrum Informacji Targowej odwiedzający, po wytypowaniu interesującej go konkretnej inwestycji pod względem lokalizacji czy wielkości mieszkania, otrzyma listę wystawców oferujących żądany lokal.
Ponadto, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wystawcy zostali ulokowani w dogodnych dla zwiedzającego działach: oprócz ofert poszczególnych deweloperów znajdziemy sektory: budowy domów, rynku wtórnego, działek oraz informacji
i porad. Osobna sekcja to Centrum Zabaw i Edukacji dla Dzieci – gdy rodzice będą wybierać wymarzone M, czy zgłębiać wiedzę podczas warsztatów, organizatorzy (Przedszkole Królestwo Fantazji) w profesjonalny i bezpieczny sposób zaopiekują się ich pociechą.

PUBLIKACJE BRANŻOWE W PREZENCIE:
Każdy odwiedzający otrzyma w prezencie szereg publikacji branżowych, które z pewnością pomogą podjąć decyzję o wyborze nowego lokum:

  • KATALOG MIESZKANIOWY – publikacja prezentująca oferty mieszkaniowez terenu Trójmiasta i okolic (zdjęcia, opisy, rzuty mieszkań). Prezentowane w nim inwestycje poszczególnych deweloperów są dokładnie zaprezentowane ujęte w czytelne i przejrzyste ramy graficzne. Wszelkie obawy związane z zakupem własnego M rozwieją porady zawarte w pierwszej części katalogu.
  • MAPA INWESTYCJI – plan miasta z naniesionymi wszystkimi inwestycjami na różnym etapie realizacji.
  • PRZEWODNIK TARGOWY – przedstawiający atrakcje targowe, ale także dokładny spis danych teleadresowych wystawców Targów Mieszkaniowych. W przewodniku znajduje się GALERIA GOTOWYCH MIESZKAŃ – czyli cenna informacja dla tych, którzy poszukują domu lub mieszkania, w którym można zamieszkać „od zaraz”.

PROMOCJE I RABATY DEWELOPERÓW:
Jedynie na tych targach macie Państwo okazję spotkać takich deweloperów jak: AV Szafarnia (Vitania Group), Doraco, Hanza Grupa Inwestycyjna, Hines, Inhom, Invessa, Invest Pel, Mill-Yon Gdańsk (AURA ISLAND), PBG DOM, Pitrex, Słoneczne Wzgórza, SM Suchanino, Tom Bud, Towarzystwo Inwestycyjne Investing czy Agencję Nieruchomości Carisma.

  • Na odwiedzających czekają specjalne oferty przygotowane przez deweloperów, dlatego warto przyjść na targi i negocjować z wystawcami.

KONKURS TARGOWY
Na odwiedzających czekają także konkursy z nagrodami np.: typujący najbardziej przyjaznego wystawcę (regulamin konkursu na stronie www.targi.tabelaofert.pl). Ankietę konkursową odwiedzający otrzymają wraz z biletem w kasie, zaś jej wypełnienie to szansa na uzyskanie atrakcyjnych nagród rzeczowych.
Targi będą się odbywały także równolegle w Internecie, aby jednak skorzystać z wymienianych powyżej atrakcji – zapraszamy po darmowy bilet na stronę www.targi.tabelaofert.pl
W sieci dostępne będą oferty wymienionych powyżej deweloperów w terminie od 24 kwietnia do 30 czerwca 2010.
Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 17.

TARGI ARANŻACJI WNĘTRZ
W obecnym sezonie wystawienniczym po raz pierwszy wprowadzono nowy segment w ofercie targowej – Targi Aranżacji Wnętrz. Jest to propozycja skierowana do osób zainteresowanych poradami oraz intrygującymi rozwiązaniami związanymi z optymalnym wykorzystaniem możliwości własnego „M”. Zdecydowanym potentatem tej imprezy jest firma BoConcept – oferująca wszelkie modele mebli i dodatków. Wykwalifikowani konsultanci posłużą Państwu wiedzą dotyczącą miejskiego stylu i pomogą dokonać najlepszego wyboru do wnętrza.