Tydzień Walentynkowych korzyści - NOTUS Finanse

603 804 805

W dniach 7 -14 lutego podczas  „Walentynkowego Tygodnia Korzyści” wszyscy poszukujący mieszkania mogą skorzystać z promocyjnych cen i rabatów, pomocy ekspertów rynku finansowego, a w przypadku szybkiej decyzji - otrzymać premię pieniężną.

 

645x400

 

 

Jaki wybrać kredyt? Jakie spłacać raty? Jak skorzystać z programu „Mieszkanie dla Młodych” – to

jedne z najczęstszych pytań przy zakupie lokali. Wybór sposobu finansowania zakupu mieszkania, podniesienie wiarygodności kredytowej, optymalny dobór wysokości rat kredytu - to poważne decyzje, które wymagają fachowego doradztwa. Dlatego w biurach sprzedaży Polnordu, przez tydzień, od 7 do 14 lutego, na klientów czekają eksperci Notus Doradcy Finansowi. Deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem własnego mieszkania do bezpłatnej konsultacji kredytowych oraz do poszerzenia swojej wiedzy na temat rynku nieruchomości.      

 

Bogata oferta  Polnordu w znacznej swojej części spełnia warunki dofinansowania kredytu w ramach rządowego programu MdM. Eksperci podpowiedzą, jak najkorzystniej skorzystać z dofinansowania programu. 

 

Podczas  „Walentynkowego Tygodnia Korzyści” ceny mieszkań Polnordu będą przyjazne nie tylko dla zakochanych. Dlatego przed wyborem swojego M nawet w innej lokalizacji warto sprawdzić ofertę Polnordu.

 

Zakup mieszkania z oferty Polnord w Warszawie, Trójmieście, Olsztynie i Szczecinie finansowany kredytem obsługiwanym przez Notus Doradcy Finansowi nagradzany jest teraz premią zwrotną w postaci środków na karcie kredytowej Visa w wysokości do 7000 zł.

 

Przy podpisaniu umowy na zakup mieszkania każdy klient Polnordu otrzymuje kartę rabatową „Home&Profit”. Dzięki niej może zrobić zakupy nawet z 50% rabatem w siedmiuset punktach handlowych oraz  sieciowych marketach budowlanych, oferujących wyposażenie i wykończenie wnętrz w Polsce. Dla osób, które nie chcą, lub nie mogą zająć się osobiście wykończeniem nowego mieszkania, Polnord proponuje  program „Wyposażenie w cenie M” 

 

Skorzystanie z oferowanych przez Polnord programów pozwala klientom zaoszczędzić od 3  tys. zł do ponad 20 tys. zł. Tę kwotę można wykorzystać, jako wkład własny przy kredycie hipotecznym lub wydać na inne cele i przyjemności.

 

Szczegóły  akcji dostępne są w Biurach Sprzedaży Polnord:

Warszawa

Śródmieście Wilanów

ul. Klimczaka 3

Warszawa

Stacja Kazimierz

ul. Jana Kazimierza 29

Ząbki

Osiedle Neptun

ul. Powstańców 34

Gdańsk

2 Potoki

ul. Guderskiego 72

Gdańsk

Dwa Tarasy

ul. Płocka 10

Gdynia

Brama Sopocka

ul. Sopocka 2

Szczecin

Ku Słońcu

ul. Kazimierska 1A/1

Olsztyn

Tęczowy Las

ul. Tęczowy Las 5 lok. 3