V edycja rocznych Podyplomowych Studiów Doradztwa Finansowego - NOTUS Finanse

603 804 805

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie zaprasza na V edycję rocznych Podyplomowych Studiów Doradztwa Finansowego, które odbędą się w roku akademickim 2010/2011. Te prestiżowe studia adresowane są do osób pragnących poznać lub poszerzyć posiadaną wiedzę w zakresie zarządzania finansów osobistych. Studia adresowane są również do osób już mających doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego oraz pracowników instytucji finansowych

(banków, biur maklerskich, firm ubezpieczeniowych), którzy chcą poszerzać kwalifikacje zawodowe w związku ze stale rosnącymi wymaganiami klientów.

Kompleksowy i wszechstronny program studiów uwzględniający szeroko pojęty rynek finansowy zapewnia wykształcenie w zakresie planowania i optymalizowania gospodarki finansowej klientów poprzez skonstruowanie indywidualnej strategii finansowej, obejmującej zarówno plan wydatków, oszczędności, jak i inwestycji.

Wykłady prowadzone są przez najlepszych specjalistów - renomowanych pracowników SGH i innych uczelni oraz wybitnych praktyków gospodarczych.

Poza uczestnictwem w praktycznych i inspirujących zajęciach uczestnicy otrzymują książki poszerzające treść wykładów, materiały drukowane z prezentacjami oraz licencję unikalnej aplikacji komputerowej służącej do zarządzania finansami osobistymi klienta indywidualnego wraz z certyfikatem ukończenia szkolenia w zakresie jego stosowania.

Więcej o studiach »