Warszawskie targi mieszkaniowe tabelaofert.pl w hali EXPO XXI. Już 4 i 5 września dwie imprezy pod jednym dachem! - NOTUS Finanse

603 804 805

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl realizowane będą wspólnie z Targami Idealny Dom Idealne Wnętrze 2010 to impreza, która będzie miała miejsce już 4 i 5 września w EXPO XXI. Jest to okazja do uczestniczenia w dwóch imprezach targowych, oferujących kompletną ofertę firm z branży wyposażenia wnętrz, z drugiej – nowe inwestycje deweloperskie i mieszkania.

Odwiedzający targi mogą liczyć na szczegółową ofertę zarówno inwestycji mieszkaniowych, jak i propozycji z zakresu aranżacji wnętrz. Na targach organizowanych przez redNet Media pojawi się blisko stu wystawców: deweloperów, projektantów wnętrz oraz firm z zakresu doradztwa finansowego i kredytów.

Wśród debiutów pojawią się:

  • OSIEDLE ROXANA – KREATOR DOM to zespół 36 jednorodzinnych segmentów w zabudowie bliźniaczej. Przyszli nabywcy znajdą tu lokale o powierzchni od 132,62 mkw. do161,81 mkw. z dużymi, prywatnymi działkami o powierzchni od 180 mkw. do 368 mkw.
  • VERDIS – RONSON DEVELOPMENT, Ul. Sowińskiego/Szulborska. W pierwszym etapie projekt zakłada budowę trzech budynków mieszkalnych ze 128 mieszkaniami, zaś całościowo osiedle Verdis obejmuje osiem budynków i 346 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach. Mieszkania o powierzchni od 42 do 108 m2
  • SAKURA – RONSON DEVELOPMENT, ul. Kobłucka. Łącznie na terenie osiedla przewidziane są  4 budynki, które będą realizowane etapowo. W pierwszym etapie powstanie jeden budynek o XI-kondygnacjach naziemnych i jednej kondygnacji garażu podziemnego. W budynku zostało zaprojektowanych 99 mieszkań o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach od 51 m2 do 85 m2. 
  • NATURALIS – RONSON DEVELOPMENT, ul. Wiślana i Fabryczna; Łomianki. „Naturalis” to nowoczesny projekt położony w pobliżu licznych terenów zielonych w tym Kampinowskiego Parku Krajobrazowego. Projekt będzie realizowany w czterech etapach. Na działce o powierzchni 31800 m2 łącznie przewidzianych jest 11 budynków- 500 mieszkań. W pierwszym etapie zostanie zrealizowany jeden budynek- łącznie 52 mieszkania.
  • APARTAMENTY MIŃSKA TARFO – ROGOWSKI DEVELOPMENT, ul. Mińska. Mieszkania od 40 do 130 m2.

Nowe udogodnienia na targach

Nowa formuła targów sprawi, że nie będzie to jedynie mozolne bieganie pomiędzy stoiskami deweloperów. W jesiennej edycji wprowadzona zostaje nie tylko lepsza organizacja stoisk i obiegu informacji na targach -  rozrywki dla dzieci czy lepsza komunikacja na hali sprawią, że targi będą miejscem odpowiednim dla całej rodziny.
Wszystkim odwiedzającym targi polecamy Centrum Informacji Targowej – to tu można będzie uzyskać odpowiedź na każde pytanie związane z targami, ponadto, aby ułatwić Zwiedzającym znalezienie konkretnej, interesującej inwestycji czy mieszkania, po zgłoszeniu się do Centrum i skonfigurowaniu parametrów, takich jak lokalizacja czy metraż, otrzymają oni listę deweloperów, którzy oferują żądane nieruchomości, zgodne z wytycznymi. Organizatorzy przygotowali też plany i listy Wystawców, z których łatwo zorientować się w rozmieszczeniu poszczególnych stoisk interesujących deweloperów.
Tam też będzie można otrzymać Katalog Inwestycji Mieszkaniowych – bezpłatną publikację prezentującą oferty mieszkaniowe z terenu Warszawy i okolic. Ponadto każdy uczestnik targów otrzyma Atlas Inwestycji Wakacyjnych oraz poręczną Mapę Nieruchomości.

Organizator zaprasza także na bezpłatne warsztaty „Jak mądrze kupić własne M? czyli 4 kąty, rozum piąty.” pomogą rozwiązać wiele problemów wynikających z tak ważnej decyzji, jaką jest zakup mieszkania.
Warsztaty to praktyczna wiedza z zakresu m.in.:

  • jak wybrać dewelopera i inwestycję (rynek pierwotny czy wtórny),
  • jak podpisać korzystną umowę przedwstępną z deweloperem,
  • jak wybrać optymalny kredyt hipoteczny,

Nie zabraknie porad prawnych m.in. dotyczących meandrów podpisywania aktu notarialnego czy zakładania wspólnoty mieszkaniowej. Prelegentami są eksperci: np.: kancelaria prawnicza Ad Solutio, E-wyceniarka, Home Broker czy Dom Kredytowy Notus. Partnerem merytorycznym warsztatów został m.in. PZFD.

Targi będą się odbywały także równolegle w Internecie, aby jednak skorzystać z wymienianych powyżej atrakcji – zapraszamy po darmowy bilet na stronę www.targi.tabelaofert.pl
Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 17.

Magdalena Jańczuk-Zdunek
Rzecznik Prasowy
redNet Media