Zamieszkaj bez teściowej – spotkania informacyjne w oddzialach Domu Kredytowego NOTUS w calej Polsce - NOTUS Finanse

603 804 805

Wraz z początkiem października ruszyła akcja informacyjna „Zamieszkaj bez teściowej”, w ramach której DK Notus – jako pomysłodawca i organizator – pomoże młodym małżonkom przejść przez proces kredytowy i zamieszkać we własnym, wymarzonym mieszkaniu.

W ramach akcji powstał serwis internetowy www.beztesciowej.pl, który jest interaktywną platformą informacyjną, zawierającą liczne porady ekspertów z zakresu finansów, nieruchomości i psychologii. Serwis pomoże internautom krok po kroku zaplanować zakup własnego mieszkania – poczynając od kwestii związanych z oszczędzaniem na wkład własny, poprzez wybór najlepszej oferty mieszkaniowej i kredytowej, aż po aspekty związane z podpisaniem ostatecznej umowy.

Oprócz działań w Internecie, promocji akcji na Targach Mieszkaniowych tabelaofert.pl i działań w innych mediach, w całej Polsce prowadzone będą także spotkania informacyjne dla młodych małżeństw lub par. Począwszy od 18 października 2010 r. do 11 marca 2011 r. w 26 miastach, w których znajdują się oddziały Domu Kredytowego Notus, organizowane będą spotkania z doradcami i z osobami zainteresowanymi kupnem mieszkania w kredycie. Podczas spotkań doradcy wręczą gościom specjalnie przygotowane poradniki kredytowe, wytłumaczą młodym małżonkom m.in. kwestie związane z zarządzaniem własnymi finansami, sprawdzą ich zdolność kredytową oraz pomogą im przejść sprawnie przez proces kredytowy po to, by zamieszkali oni we własnym, wymarzonym mieszkaniu. 

Mapka oddziałów Domu Kredytowego NOTUS

Kalendaż spotkań:

  • 18-22 października: Warszawa, Łódź, Płock.
  • 8-12 listopada: Kielce, Lublin, Rzeszów.
  • 6-10 grudnia: Kraków, Katowice, Opole, Bielsko-Biała, Rzeszów.
  • 10-15 stycznia 2011: Wrocław, Zielona Góra, Poznań, Gorzów Wielkopolski, Lubin, Jelenia Góra.
  • 7-11 luty 2011: Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Gdynia, Gdańsk, Kołobrzeg, Świnoujście.
  • 7-11 marca 2011: Olsztyn, Białystok.

Umów się na konsultację z doradcą finansowym