Aktualności z firmy - NOTUS Finanse

603 804 805

Biuro prasowe - aktualności

03.10.2016

Piotr Grzybczak w Zarządzie Notus Doradcy Finansowi

Walne Zgromadzenie Akcjonariusza Notus Doradcy Finansowi powołało nowego Członka Zarządu. Piotr Grzybczak jako Członek Zarządu ds. Rozwoju Biznesu będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizowanie strategii finansowej spółki oraz obszar sprzedaży ubezpieczeń na życie.
Nowy Członek Zarządu przejmie swoje obowiązki z dniem 1 października.

Czytaj więcej...

06.07.2016

Nationale-Nederlanden sfinalizowało przejęcie 100 proc. akcji Domu Kredytowego Notus S.A.

5 lipca Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. (Nationale-Nederlanden) podpisało umowę w sprawie objęcia 100 proc. akcji Domu Kredytowego Notus S.A. (Notus Doradcy Finansowi). W czerwcu zgodę na koncentrację wyraził UOKiK. Transakcja nie wpływa na bieżącą działalność przejmowanej firmy jako niezależnego doradcy finansowego. Zachowana zostanie również marka Notus Doradcy Finansowi.

Czytaj więcej...

28.06.2016

UOKiK wyraził zgodę na przejęcie 100 proc. akcji Domu Kredytowego Notus S.A. przez Nationale-Nederlanden

22 czerwca br. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wyraził zgodę na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. („Nationale-Nederlanden”) 100 proc. akcji Domu Kredytowego Notus S.A. („Notus Doradcy Finansowi”). Na skutek transakcji nie zmieni się marka Notus Doradcy Finansowi, jak również model działalności jako niezależnego doradcy finansowego.

Czytaj więcej...

18.05.2016

Notus Doradcy Finansowi z inwestorem strategicznym

Akcjonariusze Dom Kredytowy Notus S.A. 17 maja br. podpisali umowę z Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., na podstawie której Nationale-Nederlanden przejmuje 100% akcji Notus Doradcy Finansowi. Transakcja zostanie sfinalizowana w drugiej połowie 2016 roku, po uzyskaniu zgody ze strony Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Czytaj więcej...

25.01.2016

Większe owoce naszej szerszej oferty

Z Prezesem Zarządu, Notus Doradcy Finansowi Robertem Pepłońskim, rozmawiamy o zmianach na rynku finansowym, ale także o przeobrażeniach w firmie. Pytamy także o plany i cele na nowy rok a także o poczucie humoru finansistów.

Czytaj więcej...

30.11.2015

Notus ponownie z Qurierem Świętego Mikołaja

Notus Doradcy Finansowi ponownie włączył się do akcji Qurier Świętego Mikołaja organizowanej przez Fundacje Przyjaciółka.

Czytaj więcej...

29.09.2015

Notus Doradcy Finansowi stawia na rozbudowę sieci placówek partnerskich

Notus Doradcy Finansowi, jedna z największych firma doradztwa finansowego, planuje w ciągu najbliższego roku uruchomić około 70 placówek partnerskich w całej Polsce. Obecnie pod skrzydłami firmy działa już 150 placówek w tym systemie.

Czytaj więcej...

10.09.2015

Wakacje od kredytu – sprawdź czy warto

Po okresie wakacyjnym nasze fundusze są mocno uszczuplone, a w niektórych przypadkach domowy budżet mocno niedomaga. Czy w takiej sytuacji warto zrobić sobie wakacje od kredytu?

 

Czytaj więcej...

20.03.2015

Kup mieszkanie i zyskaj 30 tysięcy złotych premii gotówkowej

Notus Doradcy Finansowi został wyłącznym partnerem akcji promocyjnej organizowanej przez Marvipol S.A., jednego z największych deweloperów w Polsce. Klienci, którzy zakupią mieszkanie oferowane przez Marvipol i jednocześnie skorzystają z doradztwa przy kredycie hipotecznym Notus Doradcy Finansowi, będą mogli wziąć udział w programie „30 000 złotych lub więcej dodatkowej premii gotówkowej" i zyskać od 30 do nawet 75 tysięcy złotych dodatkowej premii gotówkowej. Promocja trwa do 30 kwietnia br.

Czytaj więcej...

05.02.2015

Tydzień Walentynkowych Korzyści

Od 7 do 14 lutego trwa akcja promocyjna „Tydzień walentynkowych korzyści", której pomysłodawcą i organizatorem jest deweloper Polnord. Notus Doradcy Finansowi został zaproszony do udziału w akcji, jako parter finansowy wspierający klientów w zakupie mieszkania od dewelopera. Akcja odbywa się w następujących miastach: Warszawa, Ząbki, Gdańsk, Gdynia, Szczecin i Olsztyn.

Czytaj więcej...

10.12.2014

Notus to teraz Notus doradcy finansowi

Dom Kredytowy Notus zmienił się w Notus doradcy finansowi. Podążając za sukcesywnymi modyfikacjami organizacyjnymi w firmie, Notus zmienił się również wizualnie. Firma dostosowała przekaz graficzny do tego, jak postrzegają ją obecni i jak chce, aby postrzegali ją przyszli klienci, a także partnerzy biznesowi i cały rynek.

Czytaj więcej...

12.11.2014

Notus w akcji społecznej „Kredytobranie 2.0”

Jako Członek Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, przyjęliśmy na siebie obowiązek stosowania się do Zasad Dobrych Praktyk KPF. Weryfikacja ich przestrzegania odbywa się za pośrednictwem corocznego, obligatoryjnego audytu etycznego.

Czytaj więcej...

06.11.2014

PB Dombud S.A. wybrał Notus Doradcy Finansowi

PB Dombud S.A., jedna z najbardziej uznanych firm deweloperskich w województwie śląskim i małopolskim wybrała Notus Doradcy Finansowi, jako wyłącznego partnera w zakresie obsługi kredytowej klientów dewelopera.

Czytaj więcej...

05.11.2014

Dom Kredytowy Notus ponownie wśród Najlepszych Pracodawców

Dom Kredytowy Notus po raz kolejny znalazł się wśród laureatów 9. edycji Badania Najlepszy Pracodawca 2014 (BNP) przygotowywanym przez firmę Aon Hewitt. Firma powtórzyła wyniki ubiegłoroczny i ponownie zajęła piąte miejsce w kategorii dużych przedsiębiorstw.

Czytaj więcej...

13.08.2014

Dom Kredytowy Notus i RynekPierwotny.pl rozpoczęły współpracę

Dom Kredytowy Notus S.A. i RynekPierwotny.pl rozpoczęły współpracę biznesową. Od 1 sierpnia br. Dom Kredytowy Notus implementował wyszukiwarkę nieruchomości RynekPierwotny.pl na swojej stronie nieruchomości.dknotus.pl. Firmy podjęły również współpracę merytoryczną polegającą na edukacji klientów w zakresie finansowania zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym.

Dom Kredytowy Notus i RynekPierwotny.pl rozpoczęły współpracę -pobierz cały dokument (.doc 0.37 MB)