Produkty:


Poradnik kredytobiorcy:

Zdolność kredytowa

Kalkulator zdolności kredytowej pozwoli obliczyć maksymalną kwotę kredytu o jaką mogą się Państwo ubiegać. Zdolność kredytowa może różnić się w zależności od banku i waluty kredytu. W celu dokładnego wyliczenia zdolności kredytowej w każdym z banków należy skontaktować się z naszym doradcą.

Kalkulator zdolności kredytowej
- +
- +
lat
- +
- +
- +

 


Kontakt z doradca

- -

Porady Notusa

Czy istnieje możliwość wzięcia kredytu hipotecznego na lokal mieszkalny, który jest nabywany w formie cesji umowy przedwstępnej zawartej z deweloperem?

Nabycie praw z umowy zawartej z developerem może być jak najbardziej kredytowane przez banki. W takiej sytuacji konieczna będzie trójstronna umowa, w której deweloper wyrazi zgodę na przeniesienie prawa do nieruchomości wynikającego z pierwotnej umowy. W opisanej sytuacji, jeśli syn nie uzyskuje dochodów, nie ma możliwości liczenia okresu kredytowania od jego wieku.

Czy istnieje możliwość wzięcia kredytu hipotecznego na lokal mieszkalny, który jest nabywany w formie cesji umowy przedwstępnej zawartej z deweloperem?więcej


Mieszkanie dla Młodych

Newsletter

NewsletterOkiem analityka

Aktualności Branżowe

Artykuły

  • Warto oszczędzać, ale nie ma z czego?

    Kto, na co, jak i ile? Jakie strategie oszczędzania wybieramy? Czy mówiąc „oszczędności”, myślimy o perspektywie emerytury czy spoglądanie aż tak daleko „do przodu” nie jest naszą cechą? Odpowiedzi na te pytania udziela raport „Sytuacja na rynku consumer finance. II kwartał 2014”, przeprowadzone przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych we współpracy z Instytutem Rozwoju Gospodarczego Szkoły Głównej Handlowej. Warto oszczędzać, ale nie ma z czego? więcej