Magazyn CASH - NOTUS Finanse

603 804 805

Magazyn Finansów Osobistych CASH to bezpłatny dwumiesięcznik, poświęcony tematyce finansowej. Piszemy w sposób przejrzysty, pokazując zjawiska rynku finansowego z rożnych punktów widzenia. Prześwietlamy produkty, odnosimy się do bieżących zmian na rynku. Pismo zajmuje się sprawami związanymi z kredytami, ubezpieczeniami i inwestycjami. Jest lekturą obowiązkową dla osób planujących lub posiadających kredyt. Szukających pomysłów na inwestycje, a także na planowanie i zarządzanie majątkiem.  W sposób przystępny prezentuje ciekawe propozycje inwestycyjne.

O merytoryczną część magazynu dbają oczywiście eksperci z NOTUS Doradcy Finansowi. Znajomość rynku, a także problemów konsumentów, pozwala w magazynie CASH tworzyć treści praktyczne i przydatne dla czytelników. Co dwa miesiące publikujemy porady, analizy z zakresu kredytów, ubezpieczeń i inwestycji. Nie zapominamy także o lżejszych tematach, związanych ze światem finansów.

Chętnie przyjmujemy sugestie od czytelników w kwestii tematów, które warto abyśmy poruszyli w magazynie. W tym celu zachęcamy do kontaktu z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.