Partnerzy - NOTUS Finanse

603 804 805

Działamy na rynku brokerów finansowych od marca 2004 roku. W ciągu ostatnich lat sytuacja rynku doradztwa i kredytów hipotecznych uległa znacznej zmianie. Doradca finansowy to już nie tylko osoba udzielająca informację o dostępnych ofertach - to osoba, która dysponuje całościową wiedzą dotyczącą inwestowania, finansowania, a także bieżących tendencji na niezwykle dynamicznie zmieniającym się rynku nieruchomości.

Współpracując z firmami z branży finansowania nieruchomości uważnie przyglądamy się trendom i bieżącym wydarzeniom. W miarę możliwości, biorąc pod uwagę informacje od kontrahentów oraz badania i opinie ekspertów, śledzimy zachodzące zmiany. Informacje te są cennym materiałem pozwalającym nam przygotować się merytorycznie na spotkanie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Ważnym elementem, dającym nam wiarygodność, jest pełna niezależność - NOTUS nie jest powiązany kapitałowo z żadnym z partnerów, co naszym doradcom daje możliwość obiektywnej oceny ofert proponowanych Klientom, mając na uwadze wyłącznie ich potrzeby.

Jako firma z branży doradztwa kredytowego oferujemy naszym Klientom najlepsze propozycje ponad 25 banków. Często są to specjalne produkty przygotowane wraz z bankiem lub inną instytucją finansową z myślą o potrzebach naszych klientów. Taki model działania pozwala wypracować produkt dostępny wyłącznie w naszych placówkach. Dzięki temu pojawiają się u nas nowi Klienci, a ci zadowoleni z dotychczasowej obsługi wracają po kolejne instrumenty finansowania.

 W 2007 roku rozpoczęliśmy także współpracę z funduszami inwestycyjnymi i firmami ubezpieczeniowymi. Uzupełniliśmy naszą ofertę również o produkty oszczędnościowe.

 Współpracujemy także z innymi podmiotami - spółkami deweloperskimi oraz agencjami nieruchomości. Pozwala nam to ocenić wiarygodność partnera i usprawnić przepływ dokumentów oraz informacji między bankiem a inwestorem. W trosce o Klienta nie zapominamy także o ubezpieczeniu mienia oraz kredytu - współpracujące z nami firmy ubezpieczeniowe otoczą niezbędną opieką każdego kredytobiorcę.

 W ostatnich miesiącach rozszerzyliśmy grono naszych partnerów również o witryny i portale internetowe z różnych branż.