Portale finansowe - NOTUS Finanse

603 804 805

logo comperia Comperia.pl

Porównywarka finansowa 
www.comperia.pl 
Comperia.pl to miejsce, gdzie porównasz i bezpłatnie wybierzesz najlepszy dla Ciebie kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, lokatę, kartę kredytową, fundusz inwestycyjny. Wejdź i sprawdź...
logo ehipoteka eHipoteka.com

Porównywarka kredytów hipotecznych 
www.ehipoteka.com
 eHipoteka.com to pierwsza w Polsce porównywarka kredytów hipotecznych, na której szybko i bezpłatnie znajdziesz najlepszy kredyt hipoteczny dla siebie.
kredytwpolsce-logo.png Kredytwpolsce.pl

ul. Obozowa 82a lok. 17
01-434 Warszawa 
www.kredytwpolsce.pl 
Kredytwpolsce.pl - Oferujemy kredyty hipoteczne i mieszkaniowe dla Polaków pracujących i mieszkających za granicą. Ponad 25 banków w jednym miejscu! Skontaktuj się z nami! Uproszczona procedura dla Polaków pracujących za granicą.
kredyty_net.gif KREDYTY.NET

NETMEDIA SA 
www.kredyty.net 

Kredyty.net to ogólnopolski portal finansowy prezentujący produkty i usługi kredytowe współpracujących z nami banków i innych instytucji finansowych.
Serwis istnieje od 2006 roku i jest nieustannie rozwijany i wzbogacany o nowe produkty, usługi i treści.
Całodobowo umożliwiamy bezpłatny dostęp on-line do setek codziennie aktualizowanych i dobrze opisanych produktów bankowych.

Wygląd serwisu Kredyty.net został starannie rozplanowany, w taki sposób, aby zapewnić Ci najwyższy komfort poruszania się po jego stronach i pozwolić na możliwie najszybsze dotarcie do poszukiwanej oferty.

Prezentowane produkty podzieliliśmy na kilka głównych kategorii:

  • kredyty hipoteczne
  • kredyty samochodowe
  • kredyty gotówkowe
  • karty kredytowe
  • doradztwo kredytowe
  • produkty dla firm


Ponadto oferujemy: kredyty dla cudzoziemców, pożyczki społecznościowe, konta osobiste, konta młodzieżowe, fundusze inwestycyjne, produkty strukturyzowane, inwestycje alternatywne, leasing oraz OFE.
W opisie szczegółowym, przy wszystkich ofertach znajdziesz formularze kontaktowe, dzięki którym możesz zgłosić chęć porozmawiania lub spotkania się z doradcą danego banku lub innej instytucji finansowej.

money_logo_standard.gif Money.pl Sp. z o.o. Money.pl Business Network tworzą serwisy i usługi spółek należących do Grupy Kapitałowej Money.pl.
pol-tax-logo.png POLTAX s.c.

ul. Obozowa 82a/17
01-434 Warszawa
tel./fax: +48 (022) 632 38 38 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.poltax.waw.pl 
Poltax.waw.pl - zwrot podatku z pracy za granicą. Najniższe prowizje, szybkie i proste procedury zwrotu, rejestracja on-line. Biuro Poltax to największe polskie biuro zajmujące się rozliczaniem podatków zagranicznych. Od wielu lat odzyskuje dla swoich klientów 100% nadpłaconego podatku za pracę w UK, Irlandii, Holandii, Niemczech, Belgii, Norwegii i USA.
ranking-kredytow.png RankingKredytów.pl