Portale nieruchomości - NOTUS Finanse

603 804 805

adresowopl-logo.jpg Serwis adresowo.pl to bezpłatna baza ogłoszeń nieruchomości bez pośredników. Właściciele nieruchomości mogą u nas całkowicie za darmo zamieszczać ogłoszenia sprzedaży mieszkań, domów i działek.
lubuskielokum-logo.jpg  

Portal „www.lubuskielokum.pl”  to miejsce, w którym masz dostęp do bazy ofert nieruchomości o zasięgu lokalnym (województwo lubuskie), jak również oferty firm związanych ściśle z rynkiem nieruchomości.

Jeżeli planujesz remont w posiadanej nieruchomości pomożemy Tobie znaleźć firmę, która zrealizuje Twoje plany.
Pomożemy Tobie znaleźć lokal, mieszkanie lub idealne miejsce na budowę domu. W jednym miejscu znajdziesz oferty wielu agencji nieruchomości.

Jeżeli będziesz potrzebował wsparcia swoich planów kredytem hipotecznym, przeanalizujemy aktualną ofertę z 28 banków i znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Wystawiając ofertę nieruchomości na portalu  „www.lubuskielokum.pl” masz większą szansę na jej sprzedaż z uwagi na fakt, iż oferować ją będą swoim Klientom współpracujące z portalem agencje nieruchomości. Mogą one także pomóc znaleźć ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom.

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
internet: www.lubuskielokum.pl
tel.: 696 086 896

adres do korespondencji:
65-012 Zielona Góra
ul. Królewny Śnieżki 33

logo_mieszkanianet.gif  To typowy portal nieruchomości, prezentujący oferty z całej Polski zarówno od biur pośrednictwa jak i od osób prywatnych.
Prezentujemy wszelkiego typu nieruchomości:
mieszkania, domy, działki, osiedla, lokale, obiekty, inwestycje oraz siedliska.
Portal zawiera wiele przydatnych narzędzi do łatwiejszego wyszukania nieruchomości - w szczególności polecamy e-mailowy „powiadamiacz” o nowych ofertach dostępny z poziomu wszystkich list ofert.
polishproperty-logo.jpg  

Na naszym portalu znajdziesz tysiące aktualnych ogłoszeń nieruchomości z całej Polski. Pomożemy Ci wybrać najlepsze oferty oraz pomożemy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Ułatwiamy zakup nieruchomości także Polakom pracującym poza granicami kraju. Współpracujemy z biurami nieruchomości i deweloperami z całej Polski.

Dlaczego warto?
•    indywidualne podejście do klienta,
•    kompleksowa obsługa transakcji,
•    bezpieczeństwo i oszczędność czasu,
•    duży wybór aktualnych ogłoszeń,
•    porady i opieka doradców.

Starania o kredyt hipoteczny to przede wszystkim wybór najkorzystniejszej i pewnej oferty banku. Wiemy, jak zdobyć dofinansowanie nawet z zarobkami zagranicznymi. PolishProperty.eu działa w oparciu o wiedzę ekspertów, którzy kierują się przede wszystkim potrzebami klientów. 

Sprawdź nas!

PolishProperty.eu
Odrzańska 15/1b
50-113 Wrocław
Telefon: 504 140 500
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RynekPierwotny.png  RynekPierwotny.pl to największy w Polsce portal nieruchomości z rynku pierwotnego, posiadający ponad 45000 ofert i rozbudowaną wyszukiwarkę nieruchomości, która pomaga użytkownikom znaleźć mieszkanie dla siebie. Portal jest również bazą wiedzy o rynku nieruchomości, sposobach finansowania inwestycji, trendach występujących w branży deweloperskiej. Współpracuje z ponad 900 deweloperami, posiadając tym samym zawsze najświeższe informacje z rynku nt prowadzonych inwestycji i ofert.
logo_tabela.jpg

Serwis tabelaofert.pl powstał na początku 2001 roku, aby dostarczać użytkownikom szukającym nieruchomości - w szybki i prosty sposób - pełnej i precyzyjnej informacji o jak najwyższej wartości merytorycznej.
Główne cechy wyróżniające serwis spośród podobnych na rynku to:

  • własny kilkuosobowy Dział Obsługi Klienta, dzięki któremu wszystkie dane oraz materiały graficzne są zawsze aktualne i bardzo wysokiej jakości.
  • Tabelaofert.pl w pionierski sposób wprowadza narzędzia pomagające porównywać poszczególne oferty, są to rozwiązania oparte na:

*Google Maps – mapach dostępnych w wersji satelitarnej z możliwością obejrzenia okolicy inwestycji oraz tzw. punktów POI, miejsc użytecznych publicznie takich jak; szkoły, stacje paliw, bankomaty, itp.;
*Google Earth – mapach satelitarnych 3D, które umożliwiają weryfikację okolicy pod katem położenia terenu w obrębie inwestycji oraz obejrzenie rzeczywistych zdjęć danych miejsc dzięki funkcji „Panoramio” – społecznościowego serwisu, w którym każdy może dodać zdjęcie prezentujące dane miejsce lub okolicę.

  • Multimedialne wideo prezentacje inwestycji czyli narzędzie dające możliwość zapoznania się użytkownika z architekturą inwestycji dzięki animacjom 3D.


Tabelaofert.pl jest również właścicielem serwisów tematycznych:
www.luksusowemieszkania.pl
www.apartamentywakacyjne.pl
www.apartamentyzagraniczne.pl