Portale partnerskie - NOTUS Finanse

603 804 805

 archipelag-loga.png Pracownia Projektowa ARCHIPELAG specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych promując budownictwo energooszczędne. Każdy projekt z bogatej kolekcji liczącej blisko 1000 gotowych projektów domów jednorodzinnych to funkcjonalność, komfort, charakterystyczny styl w synergii z optymalnym doborem materiałów i nowoczesnymi rozwiązaniami. Pracownia zapewnia wsparcie merytoryczne doświadczonych architektów - od wyboru działki i projektu, po budowę. 
Zapraszamy na www.archipelag.pl
 dobredomy Chcesz zbudować dom? Zacznij od  dobrego projektu! Kierując się powyższym mottem Autorska Pracownia Projektowa Dobre Domy oferuje ponad 500 znanych i lubianych projekty domów jednorodzinnych, dostępnych w wysokiej jakości i rozsądnej cenie. Proponujemy Państwu projekty domów o różnych powierzchniach i zróżnicowanej stylistyce, wśród nich domy tradycyjne i nowoczesne, projekty małych domów, jak i rozległych rezydencji. Dla każdego projektu oferujemy wiele dodatków: kosztorysy, schematy instalacji solarnych, wentylacji mechanicznej, projekt prefabrykowanej więźby dachowej, poradnik energetyczny.Zapraszamy do kontaktu z naszymi architektami, którzy z przyjemnością doradzą Państwu na każdym etapie planowanej inwestycji i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. + 48 71 352 04 40

Zaufało nam już tysiące Polaków, może i Ty znajdziesz wśród naszych propozycji dom swoich marzeń… 

 mtm domy nowe  MTM STYL to znana i ceniona od ponad 20 lat pracownia projektowa, której projekty zyskały uznanie klientów w Polsce oraz zagranicą. Projekty MTM STYL odznaczają się niebanalną stylistyką, wysoką jakością dokumentacji projektowej oraz dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń. Gotowe projekty domów MTM STYL są doskonałą alternatywą dla osób poszukujących sprawdzonych rozwiązań za rozsądne pieniądze. Zaufanie, jakim Inwestorzy obdarzyli MTM STYL uplasowało pracownię w czołówce firm projektowych. www.mtmstyl.pl
 extradom03062016

Extradom - Największe Biuro Projektów Domów w Polsce, które dzięki swojej 13-letniej obecności na rynku zdobyło doświadczenie pozwalające w pełni realizować oczekiwania Klientów.
Firma w swojej ofercie posiada blisko 19 tysięcy różnorodnych projektów tak, aby każdy Inwestor mógł odnaleźć ten jedyny, idealnie dopasowany do potrzeb swoich oraz swojej rodziny.

Dzięki Extradomowi proces poszukiwań i wyboru wymarzonego projektu domu stanie się o wiele łatwiejszy. Firma zapewnienia fachowe doradztwo na każdym etapie budowy.

Extradom specjalnie dla wszystkich Inwestorów stworzył największą już w Polsce Społeczność budowlaną, do której dołączając prześledzisz cały proces budowy domu, a także skorzystasz z doświadczenia, porad i wskazówek ponad 300 tys. Inwestorów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https://www.extradom.pl/

 ksiegowosc_logo.png

Portal internetowy Ksiegowosc.org jest profesjonalnym serwisem promującym firmy oraz produkty z branży rachunkowo-księgowej.
Serwis zawiera m.in.:
Katalog Firm zawierający szczegółowe informacje o setkach biur rachunkowych
Katalog Produktów i usług – charakteryzujący produkty i usługi rachunkowe 
EZO – Elektroniczne Zapytania Ofertowe składane przez użytkowników portalu, trafiające bezpośrednio na skrzynki e-mailowe naszych klientów

Publikacje branżowe
Informacje o najważniejszych wydarzeniach w branży.
Twojej firmy jeszcze nie ma w naszym Katalogu Firm?

Wejdź na www.ksiegowosc.org i zarejestruj swoją firmę … ZA DARMO!

 rachunkowosc-logo.gif

Rachunkowosc.org to portal szeroko pojętej branży rachunkowo-księgowej.
Znajdziesz tutaj biura rachunkowe z całej Polski, które zajmą się obsługa księgową Twojej firmy.
Złóż jedno zapytanie do setek firm jednocześnie – bezpłatnie i bez zobowiązań!
Sprawdź naszą skuteczność!

Twojej firmy nie ma jeszcze w naszym Katalogu Firm?
Wejdź na www.rachunkowosc.org i zarejestruj się ZA DARMO!

Setki biur rachunkowych w jednym miejscu – sprawdź sam!

 rankingdeweloperow.jpg Ranking Deweloperów to portal dla potencjalnych, aktualnych i byłych klientów firm deweloperskich. Silny i jednoznaczny głos klienta to jedyna wiarygodna ocena dewelopera. Na naszych stronach dostępne są także aktualne informacje dotyczące: ofert deweloperów, relacje z prowadzonych inwestycji, aspektów prawnych i finansowych związanych z nieruchomościami oraz darmowe porady ekspertów. 
www.rankingdeweloperow.pl
 z500-logo.png

POMYSŁ NA WYGODNE ŻYCIE!

Z500 to nowoczesna, międzynarodowa firma architektoniczna specjalizująca się w projektowaniu i realizacji domów. Projekty marki Z500 wyróżnia atrakcyjny design, praktyczne rozwiązania, profesjonalne wsparcie ekspertów oraz społeczność budujących. Zaprojektowane domy powstają z naciskiem na ekonomikę budowy, energooszczędność, estetykę, użyteczność i komfort w codziennym życiu.

Z500 to projekt, formalności, kredyt i budowa w jednym miejscu.
Tak rodzą się pomysły na wygodne życie!

+48 22 355 15 55
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.